Birštono viešoji biblioteka pristato ir kviečia naudotis mobiliąja programėle „Meditacinė biblioterapija“

2020.11.18

Visi mes patiriame sunkių jausmų, kuriuos išgyventi kartais būna labai sudėtinga. Siekdami padėti jaučiantiems psichologinį diskomfortą, išgyvenantiems vidinį skausmą, nerimą, nusivylimą savimi, įgyvendindami Lietuvos kultūros tarybos, Kultūros ministerijos ir Birštono savivaldybės finansuojamą projektą „Kūrybiška, išmani ir mobili biblioterapija“, sukūrėme programėlę „Meditacinė biblioterapija“.

Programėlėje rasite specialistų atrinktus tekstus, įskaitytus profesionalių aktorių: R. Bagdzevičius,  A. Bialobžeskio,  J. Vilūnaitės ir J. Zinkevičiūtės,  lydimus ramios, specialiai kiekvienai temai kompozitoriaus A. Žvirblio sukurtos muzikos.

Programėlėje galėsite pasirinkti iš 6 temų, kurios skirtingais gyvenimo tarpsniais aktualios daugumai iš mūsų:

  • Kai nerimas ir baimė užtveria kelią
  • Kai nusiviliu savimi
  • Kai gedime artimųjų
  • Kai jaučiame vidinį skausmą ir neviltį
  • Kai reikia tvirtumo kasdienybėje
  • Kai nesiseka atleisti

Programėlę „Mobilioji biblioterapija“ galima parsisiųsti į savo mobiliuosius telefonus iš Google Play ar Apple Store parduotuvių arba atsidaryti kompiuterio naršykle adresu| https://app.birstonasvb.lt/

Plačiau apie programėlę„Meditacinė biblioterapija“–  kaip parsiųsti ir kaip ją naudotis, galima paskaityti bibliotekos interneto svetainėje https://www.birstonasvb.lt/programele-meditacine-biblioterapija/

Tikimės, kad specialistų atrinkti biblioterapiniai tekstai, lydimi meditacinės muzikos, sunkią minutę ne vienam padės pasijusti geriau, kai vakarai vis tamsesni, dienos pilkesnės, o siaučiantys virusai kelia pavojų ir nerimą.

 

Birštono viešosios bibliotekos informacija

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: [email protected]

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai