Kviečiame kartu puošti kurortą: dalyvaukite akcijoje „Mano dovana Birštonui“

2021 metais Birštono kurortas švenčia 175-erių metų jubiliejų. Birštonas – unikalus Nemuno kilpose įsikūręs Lietuvos kurortas. Net 90 proc. Birštono savivaldybės teritorijos yra Nemuno kilpų regioninio parko teritorijoje, o mineralinis vanduo, išgaunamas iš žemės gelmių, yra svarbiausias Birštono kurorto gyvybės, augimo ir vystymosi šaltinis.
Siekiant atnaujinti ir atkurti Birštono žaliąjį rūbą, kurortas 175-erių metų jubiliejaus proga kviečia visus birštoniečius, įvairias įstaigas, organizacijas bei kurortą mylinčius žmones jungtis prie akcijos „Mano dovana Birštonui“.
Maloniai kviečiame kurortui padovanoti medį – augimo, stiprybės ir amžinosios gyvybės atsinaujinimo simbolį, jungiantį praeitį, dabartį ir ateitį – ar keletą jų, dalyvauti juos sodinant, o vėliau ir prižiūrint. Planuojama sodinti ąžuolus, liepas, beržus, juodalksnius, paprastąsias ir kalnines pušis, vyšnias, magnolijas ir kitus medelius, įsigyjamus mūsų krašto medelynuose. Birštono miesto tvarkymo tarnybos želdinių specialistai parengė planus su numatomomis medžių sodinimo vietomis, medžių rūšimis ir sodmenų matmenimis, siekiant išlaikyti ir puoselėti darnų kraštovaizdį.
Medžių sodinimo planas yra skelbiamas www.birstonas.lt bei Birštono kurorto Facebook profilyje, daugiau informacijos apie akciją „Mano dovana Birštonui“ galite teirautis tel.: 8 673 34 988, 8 319 56 830 arba el. p. birstonomtt@gmail.com.
Jei norėtumėte apželdinti miesto vietas, kurios nenumatytos parengtame plane, kreipkitės į Birštono miesto tvarkymo tarnybos želdinių specialistus, kurie apsvarstys pateiktus pasiūlymus.
Visus norinčius prisidėti prie šios akcijos ir dovanoti kurortui medelius, kviečiame pagal savo galimybes pervesti lėšas į specialią šiam tikslui atidarytą biudžetinės įstaigos Birštono miesto tvarkymo tarnybos, įmonės kodas 152835643, banko sąskaitą LT227181600000130274, AB Šiaulių bankas (kodas 71816).
Akcijos dalyviai bus pagerbti ir įrašyti į „Žaliąją garbės knygą“, o 10-čiai daugiausiai medelių padovanojusiems asmenims, įstaigoms ar organizacijoms, bus įteikti specialūs prizai.

Bendromis jėgomis ir darbais kurkime, gražinkime Birštono kurortą, puoselėdami darnaus ir žalio miesto kraštovaizdį!

Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: sekretore@birstonas.lt

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai