Kviečiame neįgaliuosius pasinaudoti asmeninio asistento paslaugomis

Asmeninis asistentas – asmuo, baigęs individualios priežiūros personalo ar kt. socialinės srities mokymus, teikiantis iki 4 valandų per parą, 7 dienų per savaitę pagalbą neįgaliajam, atsižvelgiant į jo individualius poreikius.

Šia paslauga gali pasinaudoti darbingo amžiaus asmenys nuo 16 metų, kuriems Neįgaliųjų socialinės integracijos įstatymo nustatyta tvarka nustatytas neįgalumo lygis arba darbingumo lygis dėl fizinės (judėjimo, regos, klausos, vidaus organų sutrikimai) ir (ar) kompleksinės negalios, kuri visiškai arba vidutiniškai apriboja jų veiklą, dalyvumą (orientuotis, judėti, dirbti bei savarankiškai tvarkyti asmeninį ir socialinį gyvenimą), ir kuriems reikalinga kitų asmenų pagalba.

Asmeninis asistentas gali teikti pagalbą šiose srityse:

  • individuali pagalba asmeniui namuose ir viešojoje aplinkoje;
  • individuali diskretiška pagalba, susijusi su asmens higiena;
  • asmens lydėjimas į sveikatos priežiūros, užimtumo ar kitas valstybės ar savivaldybės institucijas, įstaigas, organizacijas, darbą, laisvalaikio praleidimo vietą;
  • asmens maitinimo organizavimas;
  • individuali pagalba asmeniui, adekvačiai reaguojant į aplinką ir siekiant užmegzti bei palaikyti socialinius santykius su ta aplinka.

Paslaugos teikiamos laikantis visų būtinų saugumo reikalavimų.

Asmeninio asistento paslaugos neįgaliesiems teikiamos nemokamai, finansuojamos projekto „Paslaugų šeimai plėtojimas Birštono savivaldybėje“ lėšomis.

Dėl detalesnės informacijos ar paslaugos suteikimo prašome kreiptis į Birštono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrių, adresu Jaunimo g. 2, Birštonas arba tel.: 8 319 62 019, 8 319 62 010, el. paštu [email protected]

Birštono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus informacija

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: [email protected]

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai