Kviečiame dalyvauti viešųjų erdvių tvarkymo akcijoje „Mes darom“!

Birštono  savivaldybės administracija kviečia gyventojus, įstaigų ir organizacijų darbuotojus dalyvauti aplinkos švarinimo akcijoje „Darom 2021“, kuri vyks šių metų gegužės 7–8 dienomis arba kitu Jums patogiu laiku.

2021 metų formatas:

* Kas gali dalyvauti? Pavieniai asmenys: šeimos arba dviejų namų ūkiai (grupėmis iki 5 asmenų).

* Ką ir kur tvarkyti? Netoliese esančias viešąsias erdves arba „Mes darom“ programėlėje pažymėtas problemines teritorijas.

* Kaip pasirūpinti atliekomis? Atliekas rinkti ir rūšiuoti į asmeninius maišus arba pasiimti rūšiavimo maišų iš Birštono savivaldybės fojė Jaunimo g. 2. Kreiptis reikėtų į Ūkio dalies darbuotoją Kęstutį Šimukauską, tel. Nr. 8 602 90134. Atsiėmimo metu prašysime registruotis statistinės apklausos anketoje.

*Surinktas ir išrūšiuotas atliekas išmesti į bendruosius rūšiavimo konteinerius.

MAIŠAI IR RŪŠIAVIMAS

Raudoni maišai yra skirti plastikui, mėlyni – popieriui, o geltoni – stiklui.

Daugiau informacijos apie atliekų rūšiavimą akcijos metu: https://www.mesdarom.lt/rusiavimo-atmintine/

 

Svarbu! Atsižvelgiant į visoje šalyje negerėjančią COVID-19 situaciją akcijos „Mes darom“ organizatoriai pasikonsultavo su SAM bei NVSC ir priėmė sprendimą keisti akcijos formatą. Laikantis šiuo metu galiojančių įstatymų viešose atvirose erdvėse leidžiama susitikti ne didesnėms nei 5 asmenų arba dviejų šeimų / namų ūkių grupėms, laikytis saugaus atstumo tarp asmenų, pasirūpinti asmeninėmis apsaugos priemonėmis (veido kaukėmis ir pirštinėmis).

Daugiau informacijos https://www.mesdarom.lt/kaip-dalyvauti/

 

Dėl papildomos informacijos galima kreiptis į Savivaldybės administracijos Jaunimo reikalų koordinatorių Deivį Slavinską, tel. 8 659 00 922.

Kviečiame aktyviai prisijungti prie akcijos ir fotografuoti tvarkomą aplinką. Nuotraukas siųskite el. p.  deivis.slavinskas@birstonas.lt. Nuotraukomis pasidalysime www.birstonas.lt ir FB paskyroje.

 

VšĮ „Mes Darom“ ir Birštono savivaldybės administracijos informacija

 

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: sekretore@birstonas.lt

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai