|
Rugpjūčio 26 dieną (ketvirtadienį) Birštono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyrius organizavo seminarą-diskusiją ,,Sportinio ugdymo organizavimas: vakar, šiandien, rytoj“. Seminaru buvo siekiama aptarti sporto ugdymo organizavimo klausimus, išsiaiškinti sporto užsiėmimų organizavimo nuotoliniu būdu ypatumus, pasitikslinti sporto šakų programas ir kitus aktualius sportinės veiklos klausimus. Pranešimą pristatė Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Vida Gadliauskienė.
Seminare dalyvavo Birštono sporto centro treneriai, Birštono savivaldybės mero pavaduotojas ir Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus atstovai.
Susirinkusius Savivaldybės didžiojoje salėje, pasveikino mero pavaduotojas Vytas Kederys, dalyviams buvo pristatyta naujai Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pareigas pradėjusi eiti Jolita Jablonskienė.
Vėliau vyko diskusija apie neigiamą pandemijos poveikį vaikų fiziniam aktyvumui, sporto finansavimą, Sporto įstatymo pakeitimus ir kitus su sportiniu ugdymu susijusius klausimus.
Seminaro dalyviai vieningai pritarė, kad tokios diskusijos ir informacijos dalijimasis yra veiksminga bendradarbiavimo priemonė, siekiant bendrų tikslų.
Sėkmingo starto naujaisiais mokslo metais!
Birštono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus informacija |