Kvietimas į COVID-19 statistikos konsultacijas

Lietuvos statistikos departamentas, reaguodamas į šiuo metu žiniasklaidoje dažnai pasirodančius visuomenę klaidinančius politikų komentarus dėl oficialios COVID-19 statistikos, organizuoja naują gyventojų švietimo ir skaidrumo didinimo priemonę – individualias 1 val. trukmės konsultacijas.
Likusius 2021 m. mėnesius kiekvieną antradienį 16.00–17.00 val. bus laukiama Lietuvos statistikos departamente žmonių, turinčių klausimų dėl COVID-19 statistikos.
Valstybės duomenų valdymo informacinėje sistemoje bus demonstruojama, kaip rengiami COVID-19 rodikliai, kaip naudotis interaktyviomis Oficialiosios statistikos portalo švieslentėmis bei atvirų duomenų rinkiniais, bus atsakoma į klausimus, kaip ir kodėl skaičiuojamas ar neskaičiuojamas vienas ar kitas rodiklis.

Dėl pandeminės situacijos priimti galima ne daugiau kaip du žmones, turinčius  asmens tapatybę patvirtinančius dokumentus, galiojančius galimybių pasus bei veido apsaugos priemones.
Siekdami užtikrinti informacinės sistemos ir duomenų saugumą, prieš pradėdami pristatymą apsilankiusiųjų prašoma pasirašyti konfidencialumo pasižadėjimus.

Susidomėjusiuosius prašome registruotis el. paštu statistika@stat.gov.lt nurodant vardą ir pavardę.

Ypač laukiama politikų ir nuomonės formuotojų, kurie pasisako pandemijos klausimais.

Susitikimų datos: lapkričio 23, 30 d., gruodžio 7, 14, 21, 28 d. 

 

Lietuvos statistikos departamento informacija

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: sekretore@birstonas.lt

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai