| Siekiant vakcinavimo procesą padaryti kuo prieinamesnį žmonėms, jau įsigaliojo sveikatos apsaugos ministro įsakymas, numatantis, kad gyventojai gali nemokamai vakcinuotis nuo COVID-19 bet kurioje gydymo įstaigoje, kur yra vykdomas skiepijimas, nepriklausomai nuo to, kokioje gydymo įstaigoje jie yra registruoti.
Plačiau čia.
LR sveikatos apsaugos ministerijos informacija |
|
|

