|
Gerbiami valstybės tarnautojai,
nuoširdžiai sveikinu Jus profesinės šventės proga. Kiekvieno iš Jūsų indėlis stiprinant valstybės tarnybos prestižą, atsakingas kasdienis darbas prisideda kuriant atvirą, visuomenei tarnaujančią savivaldą.
Linkiu nuolatinio naujų žinių siekio, pelnyto žmonių pasitikėjimo ir jų lūkesčių pateisinimo.
Išlikite vieningi ir kolegiški, o Jūsų priimti sprendimai tegul būna apgalvoti, teisingi ir naudingi bendruomenei!
Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė
|
|
|
