Renginiai verslo atstovams, norintiems tapti tiekėjais

2023.10.23

Siekdama skatinti konkurenciją ir ūkio subjektų dalyvavimą viešuosiuose pirkimuose Viešųjų pirkimų tarnyba (toliau – VPT) kviečia verslo atstovus, kurie dar nedalyvavę viešuosiuose pirkimuose, bet nori pradėti tai daryti, į renginius įvairiuose Lietuvos miestuose. Renginių metu VPT ir VšĮ CPO LT specialistų komanda pristatys, kaip viešieji pirkimai gali tapti naujomis galimybėmis verslui; padės suprasti, kaip veikia viešųjų pirkimų sistema, suteiks visą reikalingą informaciją bei žinių, kaip tapti tiekėjais, kur ieškoti pirkimų skelbimų, į ką atkreipti dėmesį juose dalyvaujant.
Renginiai vyks Telšiuose, Rokiškyje, Kėdainiuose ir Alytuje, kur gyvai savivaldybėse kviečiami į susitikimus ne tik šių miestų ir rajonų įmonių atstovai, bet ir verslininkai iš gretimų regionų.

VPT tikisi, jog gyvas bendravimas, paprastai ir aiškiai pateikta informacija padės sėkmingai startuoti viešuosiuose pirkimuose ir verslui praplėsti rinką.

SVARBU!

  • Vietų skaičius yra ribotas, tad renginyje galės dalyvauti pirmieji užpildę ir pateikę registracijos formą bei gavę patvirtinimą elektroniniu laišku, registracijos formoje nurodytu elektroniniu paštu. 

      2023 m. lapkričio 29 d. Alytus, spausti ČIA

  • Dėl ribotų vietų skaičiaus rekomenduojame registruotis vienam to paties ūkio subjekto atstovui.
  • Renginio metu VPT specialistai galės pagelbėti dėl registracijos CVP IS, tad rekomenduojame dalyvaujantiems turėsi nešiojamuosius kompiuterius.
  • Mokymuose dalyvauti galės tik užsiregistravę asmenys. Šis renginys skirtas tik tiekėjams, todėl pasiliekame teisę be išankstinio įspėjimo panaikinti pirkimo vykdytojų registracijas (taip pat ir tuo atveju, jeigu pirkimo vykdytojas tuo pačiu yra ar gali būti tiekėju).
  • Kilus papildomiems klausimams, prašome kreiptis telefonu + 370 659 13 688 ar el. paštu [email protected]

Viešųjų pirkimų tarnybos informacija

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: [email protected]

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai