|
Lapkričio 9 d. (ketvirtadienį) 14 val. mylintys savo miestą ir jam neabejingi birštoniečiai, įstaigų darbuotojai, bendruomenių, nevyriausybinių organizacijų nariai kviečiami į visuotinę lapų grėbimo talką įvairiose Birštono erdvėse. Lapų grėbimo vietos numatytos daugiabučių namų kiemuose, įstaigų erdvėse, Vytauto parke, petankės aikštyne, skvere, prie senųjų kapinių, Nemuno krantinės prieigose. Reikalingi darbo įrankiai – grėbliai, pirštinės.
Tikimės gero oro ir kviečiame prisidėti! |
|
|
