|
Rugpjūčio 12 dieną Birštono sporto centro stadione krykštavo Birštono jaunimas. Paminėta Tarptautinė jaunimo diena. Jaunieji futbolininkai žaidė šlapią futbolą, todėl emocijų, juoko ir tikros sportinės kovos netrūko. Pasibaigus rungtynėms, visi skanavo sočias picas ir buvo apdovanoti atminimo dovanomis.
Džiugu, kad jauni žmonės vis aktyvesni ir noriai prisijungia prie organizuojamų iniciatyvų.
Dėkojame dalyvavusiems.
Birštono savivaldybės informacija
|
|
|




















