Skelbiame daugiabučiuose namuose, esančiuose Birštono savivaldybėje, 2024–2025 metų šildymo sezono pradžią 2024 m. spalio 11 d.
Daugiabučių namų gyventojai turi teisę kreiptis į administratorių ir nepažeidžiant teisės aktuose nustatytų higienos normų, pradėti savo pastatų šildymą kitu laiku jei tam neprieštarauja dauguma to namo butų savininkų.
Birštono savivaldybės informacija