|
Gruodžio 1 d. Kauno rajono visuomenės sveikatos biure vyko funkcinio bendradarbiavimo būdu veikiančio Birštono sveikatos centro susirinkimas. Susirinkimo metu aptarti su centro veikla susiję dokumentai, diskutuota dėl jų įgyvendinimo praktikoje ir tolimesnių veiksmų, siekiant ir toliau užtikrinti sklandžią centro veiklą.
Birštono savivaldybės informacija Nuotrauka – Kauno rajono visuomenės sveikatos biuro |
|
|
