Pagalba naudotojui

  Prisijungimas prie Savivaldybės puslapio vyksta iš kairiojo meniu punkto El. demokratijos paslaugos. Iššiskleidusiame meniu pasirenkame Teisės aktų projektai.

  pagalba

  Iš ten patenkame į Savivaldybės teisės aktų paiešką.

   

  Jeigu norime atlikti tik Savivaldybės teisės aktų paiešką, užtenka įvesti norimo rasti teisės akto numerį, datą ar žodį ir paieška duomenų bazėje bus atlikta bei pateiktas rastų dokumentų sąrašas.
  Jeigu norime pateikti komentarą, reikalinga Prisijungti prie VIISP. Tai atliksite paspaudę šalia Birštono savivaldybės herbo esančią nuorodą Prisijungti prie VIISP. Jums bus pasiūlytas galimų prisijungimo būdų sąrašas.

  Pasirinkę vieną iš Jums priimtinų prisijungimo prie VIISP būdų, pateksite į aplinką, kurioje turėsite suvesti savo identifikavimo duomenis ir tik tada prisijungsite prie Savivaldybės teisės aktų paieškos kaip autorizuotas vartotjas ir galėsite pateikti komentarą bet kuriam teisės aktui. Komentaras bus išsiųstas teisės aktą įkėlusiam darbuotojui.
  Kaip pavyzdį pateiksime identifikavimą per elektroninės bankininkystės sistemą.
  Pasirenkame prisijungimą Per banką. Suvedę prisijungimo duomenis elektroninės bankininkystės sistemoje, patenkame į vidinį puslapį, kuriame renkamės Prisijungti per elektroninius valdžios vartus.

  Elektroninių valdžios vartų puslapyje spaudžiame mygtuką Patvirtinti.

  Patenkame į Birštono savivaldybės teisės aktų paieškos sistemą kaip autorizuotas asmuo ir galime atlikti teisės aktų paiešką.

  Pateiktame sąraše spaudžiame ant teisės akto pavadinimo ir išskleidžiame jį.

  Išskleistame lange rasime informaciją susijusią su teisės aktu bei galėsime rašyti komentarą.

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: [email protected]

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai