Klausimai-atsakymai

  Atsakymas
  Skambinti 112

  2020-10-19

  Klausimas
  Sutemus paauglių riksmai ir tranki muzika? Ar Birštonas tampa narkotikus vartojančių skylė?
  Klausimas

  Gerai kad Birštone būtų gerbiami įstatymai, o būtent dėl triukšmo vakare: ligi sutemos vandens motociklai, 12 nakties abiturientai su riksmais ir muzika

  LR Triukšmo valdymo įstatymas nurodo, kad vakaro metas yra nuo 19-22 val., nakties metas nuo 22-7 val. Vakaro metu negalima garsiai triukšmauti, o nakties metu turi būti visiškai tylu.

  dėl vandens motociklų

  Klausimas
  Vaikai suvažiuoja ypač savaitgalį sutemus apie 8-9h į Pušyno gatvės gale esančią aikštelę, rūko, rėkauja. Ir man kažkas čia ne taip… Ar, kad jie rūko (matosi ir nepilnamečių) ir nuorūkas meta po kojomis? Ryte pagyvenusi moteris bent pusvalandį tas nuorūkas renka? Tiesą sakant jie nėra tokie blogi, tarą surenka ir gražiai išmeta į konteinerį. Ar, kad tėvai finansuoja atžalų rūkalus? Ar, kad jie rėkauja pažeisdami įstatymą? Ar, kad visiems viskas yra tas pats?
  Atsakymas
  Informuojame, kad Nemunas nėra Birštono savivaldybės nuosavybė, todėl negalime valstybiniame vandens tvenkinyje uždrausti vandens motociklų važinėjimo.

  2019-06-05

  Klausimas
  Ir vėl kaukiantys vandens motociklai. Ar negalėtų jie susimesti kur nors prie Balbieriškio? Keletas, anot Freudo, seksualinių problemų turintys žmonių terorizuoja visą miestą…
  Atsakymas
  Lietuvos Respublikos triukšmo valdymo įstatymo ir kitų teisės aktų, reglamentuojančių triukšmo valdymą, pažeidimus nagrinėja policijos pareigūnai. Apie galimą viešosios tvarkos pažeidimą Jūs turėtumėte pranešti Bendruoju pagalbos numeriu 112.

  2019-06-05

  Klausimas
  Graži ir manau sėkminga bus tylaus miesto vizija. Betgi lyg tyčiomis atvažiuoja gal iš kaimų jaunimas su jų manymu prabangiais automobiliais ir leidžia labai garsiai jų manymu gražią muziką. Ir aikštelėse garsiakalbiai plyšauja. Kad net turistai praeidami keičia kryptį, ir protingai daro, nes jie gali būti agresyvūs jei taip demonstratyvia net ir sutemus triukšmauja. Yra juk taisyklės dėl triukšmavimo viešoje vietoje?
  Atsakymas

  Informuojame, kad vadovaujantis Birštono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu patvirtintais Birštono savivaldybės saugaus eismo komisijos nuostatais, nurodoma, kad Birštono savivaldybės saugaus eismo komisija pateikia rekomendacinio pobūdžio sprendimus, kuriuos Administracijos direktorius įformina raštu bei įpareigoja BĮ Birštono miesto tvarkymo tarnybą atlikti pavestus darbus. Dviračių eismas uždraustas (vasaros sezonui) dr. A. S. Zenkevičiaus krantinėje, atsižvelgus į Birštono savivaldybės tarybos narių, gyventojų siūlymus užtikrinti saugų ir ramų svečių bei gyventojų vaikščiojimą krantine.

  2018-05-07

  Klausimas
  Sveiki,

  Kur galima susipažinti su saugaus eismo komisijos sprendimu dėl dviračių eismo uždraudimo krantinėje?

  2018-04-05

  Klausimas
  Laba diena,
  Norėtume sužinoti,kodėl metams nukelta Žvėrinčiaus g remonto darbų pabaiga?
  Ar nebūtų galima, bent jau, sutvarkyti gatvės apšvietimą (antrus metus praleisti tamsoje nesinorėtų)? Ačiū2017-05-11
  Klausimas
  Laba diena,  norime sužinoti ar yra suplanuoti sklypai Turistų gatvėje, Birštone? Jeigu taip, kokia galimybė juos įsigyti, ir kur kreiptis šiuo klausimu?

  2017-04-18

  Atsakymas

  Laba diena,

  Jeigu pastebėjote bėgiojantį šunį ir nėra šalia jo šeimininko, siūlome iškart paskambinti Birštono savivaldybės administracijos Bendrojo skyriaus specialistui Irmantui Adamoniui tel. 86 70 57236 arba budinčiam policijos ekipažui visą parą tel. 8 698 47188

  2017-02-06

  Klausimas
  Vėl po miesto parką be pavadėlio laksto vilkšunis. Prieš pusantrų metų Birštone girto šeimininko vilkšunis dantimis griebė mano alkūnę, sudraskė drabužį bet ant rankos liko tik mėlynės. Nuleidau tylomis, ar mano jėgoms prisiteisti tą biudžeto eilutę, iš kurios mokama merei alga? Tikriausia žinote, kad šunys kartais demonstruoja nepaaiškinamą agresiją vaikams?

  2017-02-02

  Klausimas
  Tikriausiai dar šiais metais baigs Žvėrinčius gatvės statybos darbus?
  Koks darbo grafikas?
  2016-09-21
  Atsakymas
  Pagal statybos rangos sutartį Nr. (11.18) IS-208 su UAB „Kamesta“,  Žvėrinčiaus g. su priklausiniais – automobilių stovėjimo aikštelėmis – statyba bus baigta iki 2018-06-17 d.

  Pagarbiai
  Kęstutis Savukynas
  Ūkio, turto ir kaimo plėtros skyriaus vyr. specialistas
  Tel. (8 319) 55418

  2016-09-28

  Klausimas
  Laba diena,
  atnaujinus Birštono savivaldybės tinklapį ,pradingo rubrikos \“Klausimai – atsakymai \“ turinys,kuriame buvo labai naudingos informacijos birštoniečiams.
  Klausimėlis – ar bus paskelbti \“Klausimai-atsakymai\“ ,buvę iki tinklapio atnaujinimo?Pagarbiai,
  Rimvidas Skorupskis
  2016.02.19
  Atsakymas
  Taip, senieji klausimai-atsakymai kitą   savaitę bus paskelbti.

  Pagarbiai
  Ramutis Gustaitis
  Birštono savivaldybės administracijos
  Bendrojo skyriaus vyr. informatikos specialistas
  Tel. 8 620 39707

  Klausimas
            Laba diena, norėtųsi sužinoti kodėl Birštono kultūros centre beveik neberodomi spektakliai? Arba jei rodomi, tai tik atitinkantys „aukštą“ pono Z. Vileikio skonį? Kodėl nebekviečiami tarkim „Domino“ ar kiti populiarūs ir mėgiami teatrai? Juk mieste gyvena ne tik džiazo mėgėjai.
  Atsakymas
            Tiek valstybiniai, tiek viešųjų įstaigų pagrindu veikiantys Lietuvoje profesionalūs teatrai gastroles organizuoja patys. Jie atsižvelgia į atstumus nuo savo bazinės vietos, esamą vietoje scenos įrangą, apšvietimą, aktorių, aptarnaujančio personalo, dekoracijų vežimo sąnaudas, numatomą potencialų žiūrovų kiekį ir jų perkamąją galią. Taip pat vertinama vietos kultūrinės tradicijos, žiūrovų kontingentas, greta vykstantys renginiai. Visada siekiama, kad gastrolės būtų rentabilios.
  Pastaruoju metu Birštone gastroliavo „Idioteatras“, „Flamenko šokio“, „Naujasis“ bei „Knygos“ teatrai. Artimiausiu metu gastroliuos „Kitoks teatras“ bei Nacionalinis dramos teatras.
  Jūsų minimas komedijos teatras „Domino“ neseniai gastroliavo netoliese, t.y. Prienuose bei Alytuje.Zigmas Vileikis
  Birštono kultūros centro direktorius

   

  Archyvas

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: sekretore@birstonas.lt

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai