|
Didelė laimė nepažinti nelaimės. Tačiau ar galime tikėtis pragyventi visą gyvenimą ramiai ir saugiai. Dega gaisrai ir ištinka sausros, plaka liūtys, trinksi žaibai, skendi potvyniai, griūva pastatai, išsilieja cheminės medžiagos, teršiamas oras ir aplinka, nyksta ozono sluoksnis… O dar paslaptinga radiacija, visuotinė terorizmo grėsmė!…
Daugiausia nelaimių kyla dėl žmogaus kaltės. Daug nelaimių baigiasi tragiškai. Vadinasi, kažko labai svarbaus žmogus nežino… Reikia mokytis, kad pažinti pavojus ir mokėti jų išvengti. O patekus į ekstremalios situacijos gniaužtus-napasiduoti panikai, o veikti. Tam neužtenka tradicinių žinių ir įgūdžių. Tam reikia mokytis saugos abėcėlės.
Su kovo 1-ja diena!
Sveikina,
Birštono savivaldybės administracijos
civilinės saugos vyriausiasis specialistas |