Kviečiame į aktyvią treniruotę su sertifikuota Zumba trenere

Šį ketvirtadienį, t.y., šiandien bus aktyvi treniruotė su sertifikuota Zumba trenere Laura. Jokių papildomų priemonių neprireiks. Ryžkitės – ateikite – išbandykite judesio terapijos galią!!!
Zumba – nauja fitneso rūšis, jungianti aerobiką su šokiu. Joje ir ilgą laiką po jos jusite save išskirtinai patrauklia, jausminga ir temperamentinga asmenybe. Linksmi Lotynų Amerikos ritmai – pagrindinis Zumbos muzikos ir judesių stilius.  Zumba– tai treniruotė visiems– pradedantiesiems ir pažengusiems. Tai paprastos, bet žaismingos choreografijos kombinacijos, daug nuotaikos ir sudegintų kalorijų. Ir visa tai lengva, paprasta ir smagu!  Pamirškite lietuvišką kuklumą, atsipalaiduokite ir kartokite paprastus judesius pagal ritmingą aistringą, uždegančią muziką.
Šokant Zumba:
pagerinsite savo fizinę formą, sustiprinsite kūną;
linksmai ir be jokio streso numesite nereikalingus kilogramus;
tonizuodami raumenis formuosite visą organizmą;
greitis susipina su ritmu – linksmai praleisite laiką šokdami šventinėje treniruotėje;
grojant užvedančiai muzikai – gausite tik geras emocijas.
Primename, kad šiandien treniruotė vyks Birštone, Lietuvos sporto universiteto sveikatingumo bazėje BIRUTĖS g. 19, 17.45 val., įėjimas šiauriniais lauko laiptais į antrą aukštą, o toliau pasitiksime ir parodysime atnaujintą salę (buvusi Olimpinio irklavimo bazė).
Kita treniruočių vieta: Nemajūnų dienos centras.
Praėjusi treniruotė lankytojų, rodos, nenuvylė, bet dar turime vietos, galime priimti ir Jus.
Pastaba: jei norite sportuoti, bet šį ketvirtadienį negalite – atvykite pasimankštinti bet kurį kitą ketvirtadienį iki gruodžio 15-tos dienos.
Lietuvos sporto universiteto treneriai ir Kauno rajono visuomenės sveikatos biuro komanda su vietos koordinatoriais savivaldybės gyventojams, visiems besidomintiems aktyviu judėjimu, inicijuoja įvairių mankštų programą: kiekvieną ketvirtadienį Kauno rajono ir Birštono savivaldybės salėse nuotoliniu būdu (vaizdas ekrane) bus mokomi kardio – pilates treniruočių, kardio pratimų su muzika, zumba, funkcinės jėgos treniruočių (su savo svoriu), gatvės šokių, koordinacijos-pusiausvyros pratimų. Bus aiškinama kaip taisyklingai kvėpuoti, laikysenos; vėliau bus mokoma ir kitų populiarių aktyvaus mankštinimosi elementų. Užsėmimų lankytojais gali būti kiekvienas – nepriklausomai nuo lyties, amžiaus ar fizinio pasirengimo, nes kiekvienas individualiai sprendžia kokiu intensyvumu daryti pratimus, o pajutus nuovargį gali treniruotės eigą tik stebėti.
Projekto tikslas – paskatinti regiono gyventojų fizinį aktyvumą. Mankšta trunka 45 min.  Maloniai kviečiame – ateikite patys, pasikvieskite savo draugus ar šeimos narius – verta išbandyti! Pirmiausiai mes patys esame atsakingi už savo sveikatą.
Kontaktinis asmuo Birštone: Juozas Aleksandravičius, mob. tel. 86 86 62903
Kontaktinis asmuo Nemajūnuose: Joana-Irena Šliaužienė, mob.tel. 86 87 79462

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: [email protected]

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai