| Lapkričio 20 d. „Tulpės“ sanatorijos kolektyvas lankėsi LR Prezidentūroje ir susitiko su LR Prezidentės vyriausiuoju patarėju Valdemaru Serapinu. „Tulpės“ sanatorijos direktorė Liucija Patinskienė pristatė organizacijos veiklą, vyr. patarėjas pasidžiaugė sanatorijos darbu, inovacijomis gydymo ir reabilitacijos srityse. Vėliau „Tulpės“ sanatorijos atstovams buvo surengta ekskursija po Prezidentūrą. Artimiausiu metu planuojamas vizitas pas Prezidentės patarėją sveikatos apsaugos klausimais. Vizito metu bus aptariami medicininės reabilitacijos ir kurortologijos sričių klausimai.
„Tulpės“ sanatorijos informacija |