Šiandien premjeras lankysis Birštone, čia veiks Vyriausybės priimamasis

iwlpvh15520
Šiandien, sausio 15 dieną, Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius lankysis Birštone, kur 12 val. Birštono gimnazijoje (Kęstučio g. 29) susitiks su 9–12 klasių moksleiviais. 13 val. premjeras dalyvaus daugiafunkcio sporto centro statybos pradžią simbolizuojančios kapsulės įkasimo ceremonijoje (Kęstučio g. 14). Pradedamas statyti objektas – tai modernus sporto ir laisvalaikio kompleksas, kuriame ištisus metus galės aktyviai laiką leisti miesto gyventojai ir svečiai,  čia vyks įvairių sporto šakų varžybos, bus sukurtos naujos darbo vietos. „Investicijos į tokius sveikatingumo objektus atsiperka dvigubai. Mes ne tik didiname savo krašto patrauklumą užsienio turistams, kas skatina ekonomikos augimą bei nedarbo mažėjimą, bet ir investuojame į mūsų pačių žmonių sveikatą, prasmingą laisvalaikį, kryptingą jaunimo ugdymą“, – būsimo statinio reikšmę komentuoja premjeras A. Butkevičius.
Ministrui Pirmininkui lankantis Birštone, nuo 10 iki 13 valandos savivaldybės administracijos patalpose (Jaunimo g. 2) veiks Vyriausybės priimamasis. Birštono savivaldybės gyventojus jiems aktualiais klausimais priims Vyriausybės kanceliarijos, Žemės ūkio, Socialinės apsaugos ir darbo, Teisingumo, Vidaus reikalų, Sveikatos apsaugos ir Aplinkos ministerijų atstovai.
Į Vyriausybės priimamąjį gyventojai gali registruotis telefonu  (8-319) 5 68 30. Bus konsultuojami ir iš anksto neužsiregistravę gyventojai.

Vyriausybės kanceliarijos informacija

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: [email protected]

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai