Aptartas Birštono ir Punsko valsčiaus savivaldybių bendradarbiavimas rengiant projektus

Vasario 12 d. Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė kartu su Savivaldybės administracijos atstovais dalyvavo susitikime su Punsko valsčiaus savivaldybės viršaičiu Vytautu Liškausku. Susitikimo tikslas buvo aptarti galimą bendradarbiavimą, rengiant turizmo, kultūros paveldo, gamtos apsaugos projektus.
Kaip teigė Birštono savivaldybės merė N. Dirginčienė, Birštono savivaldybė jau yra sėkmingai įgyvendinusi tris tarptautinio bendradarbiavimo per sieną projektus su partneriais iš Latvijos ir vieną projektą „Infrastruktūros plėtra ir partnerių veiklos didinti jaunimo sporto veiklas“ su partneriais iš Elko miesto Lenkijoje. Projekto įgyvendinimo metu buvo įsigyta lengvosios atletikos įranga, papildžiusi Birštono stadiono sportinį inventorių, kas suteikė galimybę treniruotis įvairių sporto šakų lengvaatlečiams Birštono kurorte. Birštono savivaldybė ir toliau ieško partnerių ir kitų projektų ar idėjų įgyvendinimui.
Susitikimo metu buvo aptarti ne tik projektų rengimo, bendradarbiavimo klausimai, bet ir diskutuota apie Birštono ir Punsko valsčiaus savivaldybių panašumus, projektų rengimo patirtį Lenkijoje, Lietuvos ir Lenkijos kultūrą, papročius.

Birštono savivaldybės informacija

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: [email protected]

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai