Tarp gražiausių Lietuvos įmonių pavadinimų –„Čiulba ulba“ pramogų organizatoriai Birštone

 12017459_552429154910410_3700733494727256035_o
Valstybinė kalbos inspekcija išrinko penkiolika gražiausių praėjusių metų įmonių pavadinimų. Tarp gražiausių Lietuvos įmonių pavadinimų – ir „Čiulba ulba“ pramogų organizatoriai Birštone. Nugalėtojomis taip pat pripažintos bendrovės „Atgiję raštai“, „Juokiasi puodas“, „Pasaka tikiu“, „Vyšnių sodai“, „Vyrai virtuvėje“, „Rami galva“ iš Vilniaus, „Debesynas“, „Mikim“, „Protingieji kurmiai“, „Švaros vilkai“ iš Kauno, „Pilnatvė“ iš Anykščių, „Šarkos drabužinė“ iš Jonavos, „Kadagio dūmas“ iš Kaišiadorių ir „Saldišius“ iš Kelmės, pranešė inspekcija. Nugalėtojai buvo apdovanoti šiandien Kultūros ministerijoje Vilniuje. Gražiausių lietuviškų įmonių pavadinimų konkursas rengiamas aštuntus metus. Jo tikslas – skatinti būsimų įmonių vadovus, kad rinktųsi lietuviškus, taisyklingus, įdomius vardus.
Įmonių veiklos pobūdis įvairus: renginių organizavimas ir techninis aprūpinimas, maisto tiekimas, informacinių technologijų, valymo paslaugos, interjero dizainas ir dekoravimas, galanterijos, tekstilės, kosmetikos, mėsos gaminiai, prekyba saldumynais, drabužiais, valymo priemonėmis.
Praėjusiais metais Registrų centre įregistruota daugiau kaip 10 tūkst. juridinių asmenų pavadinimų
„Renkant atsisakyta klubų, asociacijų, bendrijų, viešųjų įstaigų pavadinimų ir tų, kurie sudaryti su dirbtiniais žodžiais, skaičiais, vietovardžiais ar asmenvardžiais. Tarp nugalėtojų nepateko ir tos įmonės, apie kurių veiklą nepavyko rasti reikiamos informacijos“, – teigiama Valstybinės kalbos inspekcijos pranešime.
Pramogų ir laisvalaikio organizatoriai „Čiulba ulba“ atsako į klausimą, „Ką veikti Birštone?“ ir Birštone siūlo išbandyti įvairios tematikos pramogų rinkinius, pagal kiekvieno skonį ir norus: „Vytauto Didžiojo pėdsakais“, „Neišragauti dūkų gardėsiai“, „Pažink Birštoną aktyviai“, „Ir mažiems, ir dideliems“ ir daugelį kitų. Pramogautojai gali iš anksto užsisakyti suplanuotas pramogas: edukacijas, strėliasvydžio žaidimą, temines ekskursijas, jodinėjimą žirgais, skrydžius oro balionais, mandala joga, meno terapijos užsiėmimus ir kt. Labiausiai teminius, komandos formavimo savaitgalius mėgsta įmonių kolektyvai. Jie renkasi populiarias pramogas – orientacinį žaidimą „Pažink Birštoną“ (daugiau informacijos – www.ciulbaulba.lt).
Parengta pagal Delfi.lt informaciją

 

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: sekretore@birstonas.lt

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai