Merė tapo Tarptautinės teisės ir verslo aukštosios mokyklos tarybos nare ir dalyvavo pirmajame posėdyje

Vasario 24 d. Vilniuje vyko Tarptautinės teisės ir verslo aukštosios mokyklos tarybos, kurios narė yra Birštono savivaldybės merė N. Dirginčienė,  posėdis. Posėdyje taip pat dalyvavo kiti Tarybos nariai: A. Akstinas, Lietuvos verslo konfederacijos generalinis direktorius, O. Čiukšys, Lietuvos pramoninkų konfederacijos generalinis direktorius, D. Daugvilienė, Tarptautinės teisės ir verslo aukštosios mokyklos (toliau TTVAM) direktorė,  kiti TTVAM mokyklos atstovai, A. D. Matukienė, Alytaus krašto verslininkų asociacijos prezidentė, Lietuvos smulkaus ir vidutinio verslo tarybos pirmininkė, T. Sankauskas, Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos „LINEKA“ prezidentas, G. Šiškus, UAB „Inaugura“ direktorius, dr. R. Vitkūnas, Vadybos ir teisės fakulteto Logistikos vadybos katedros vedėjas, E. Viatkinas, Lietuvos sveikatos apsaugos viceministrė.
TTVAM Tarybai L. Zumerienė pristatė aukštosios mokyklos veiklą, o D. Daugvilienė, Tarptautinės teisės ir verslo aukštosios mokyklos (toliau TTVAM) direktorė aptarė svarbiausius su mokyklos veikla susijusius klausimus: studijų programų autorystės klausimas valstybės mastu; studentų iš užsienio vizų problema; moksleivių neapsisprendimas dėl būsimos profesijos. Direktorė pakvietė Tarybos narius diskutuoti aktuliais klausimais, tiekti siūlymus.
Birštono savivaldybės merė N. Dirginčienė teigė, kad, išklausius pristatymą apie mokyklą ir susipažinus su esama situacija, džiugina tai, kad mokyklos veikla orientuota į konkrečių, šiuo metu darbo rinkai reikalingų profesijų specialistų rengimą. Pasak merės, būtina gerinti organizacijos įvaizdį, mokyklą labiau pristatyti,  reklamuoti regionuose.  N. Dirginčienė teigė, kad Birštone taip pat reikalingi jauni specialistai, yra darbo vietų, kuriose galėtų dirbti mokyklą baigusieji. Birštonas – puiki vieta jaunoms šeimoms, jaunimui, čia sukurta jiems pritaikyta infrastruktūra.
Kiti tarybos nariai pabrėžė būtinybę regionuose kurti jaunimo pirmojo būsto programą bei skatinti pirmojo verslo programą. Buvo pasiūlyta pakviesti studijuoti daugiau studentų iš užsienio. Tarybos nariai siūlė pagalvoti apie siauresnes specializacijas, panagrinėti programos „Globali Lietuva“ tikslus, atrasti TTVAM vietą joje. Taip pat buvo kalba apie tai, kad reikia ruoštis imigracijos procesų augimui, galvoti apie specializuotas mokymo paslaugas.
Pasibaigus diskusijai, Tarybos nariai Tarybos pirmininku išrinko Gintautą Šiškų, UAB „Inaugura“ direktorių. Tarybos nariai kartu su TTVAM direktore apžiūrėjo mokyklos biblioteką, kosmetologijos, chemijos kabinetus, garso įrašymo, kino laboratorijas bei kitas auditorines patalpas.

Parengta pagal Vadybos ir teisės fakulteto dekanės L. Zumerienės informaciją
 IMG_8500

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: sekretore@birstonas.lt

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai