Birštone įgyvendintos būsimųjų reklamos specialistų idėjos

 Prieš metus Vilniaus universiteto Kauno humanitarinio fakulteto Lietuvių filologijos ir reklamos (LFR) trečiakursiai, vadovaujami docentės dr. Skirmantės Biržietienės, Birštono savivaldybėje pristatė savo parengtus Birštono vardo garsinimo projektus, o šiuo metu kurorto gyventojai ir svečiai jau mato įgyvendintų pasiūlymų rezultatus. Birštono savivaldybės mero patarėja, VU KHF alumnė Rimantė Kurkauskaitė džiaugiasi savo jaunesniųjų kolegų iniciatyvomis bei kūrybiškumu ir fakulteto atstovus vėl kviečia į Birštoną, kur birželio 10–12 dienomis vyks jubiliejinė kurorto šventė.
Birštono turizmo informacijos centras atsižvelgė į studentų grupės „Vėlyvo pavasario / vasaros renginiai Birštone“ (vad. Laura Čiudinovaitė) rekomendacijas ir parengė visų metų renginių plakatą-stendą miesto centre. Pagal grupės „Birštonas – aktyvaus poilsio centras“ (vad. Žydrūnė Jaškauskaitė) pasiūlymus kurorto turizmo informacijos centras sudarė teminius lankstinukus „Aktyvus laisvalaikis“, „Birštonas ir Kneipo filosofija“, „Birštono sanatorijos ir SPA“ ir kt. (http://www.visitbirstonas.lt/leidiniai_2). Turizmo centras taip pat atsižvelgė į studentų grupės „Miesto šventė“ (vad. Žydrūnė Urbanavičiūtė) rekomendacijas ir pagal jos pasiūlytus maketus pagamino marškinėlius su užrašais „Birštone yra ką veikti“, „Birštone yra ką pamatyti“ ir kt. Marškinėlius vilkės visų kurorte organizuojamų švenčių savanoriai.
Būsimieji reklamos specialistai dirbo kaip 6 kūrybinės komandos ir vystė vieną bendrą idėją tobulindami Birštono kurorto šūkį. Studentai teikė pasiūlymus, kaip šūkį pakoreguoti, kad jis atspindėtų pagrindines vertybes: harmoniją, kūno ir sielos darną bei turtingą senas tradicijas turinčio mineralinių vandenų kurorto istoriją. Studentai pabrėžė Birštono išskirtinumo idėją, kuri turėtų tapti pagrindine Pasaulio moterų karšto oro balionų čempionato komunikacijos ašimi, kad Birštonas būtų pristatomas kaip unikali šios sporto šakos populiarinimo ir šios srities paslaugų teikimo vieta.

VU Kauno humanitarinio fakulteto informacija
 birstonas

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: [email protected]

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai