Birštono kurortas įvertintas tarptautiniu apdovanojimu – Europos Garbės vėliava

 Birštono kurortas įvertintas dar vienu svarbiu tarptautiniu apdovanojimu – už aktyvią veiklą plečiant tarptautinius ryšius, Europos idėjų propagavimą bei šviečiamąją veiklą ugdymo įstaigose, Europos Tarybos Parlamentinė Asamblėja Birštono kurortą įvertino Europos Garbės vėliava. Šis garbingas apdovanojimas yra skiriamas įvertinus savivaldybės veiklą, narystę įvairiose vietos ir tarptautinėse organizacijose, dalyvavimą miestų partnerystės programose, užsienio bendradarbiavimą, tarptautinių renginių organizavimą, Europos idėjų ir vertybių propagavimą.
Europos Garbės vėliavą Europos Tarybos Parlamentinės Asamblėjos atstovai Birštono savivaldybei iškilmingai įteiks birželio 10 d., jubiliejinės Birštono kurorto šventės atidarymo metu. Įteikimo ceremonijoje dalyvaus Europos Tarybos Parlamentinės Asamblėjos atstovai.
Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė teigia: „Džiaugiuosi šiuo ypatingu Birštono kurorto įvertinimu ir manau, jog tai yra didžiulis paskatinimas ateityje siekti paties aukščiausio įvertinimo –Europos prizo. Dėkoju visiems, kurie savo darbais prisideda prie Birštono vardo garsinimo ir įvertinimo.“
Praėjusiais metais, minint 60-ąsias Europos Tarybos Parlamentinės Asamblėjos metines, Birštono kurortui buvo įteiktas Garbės diplomas už Europos idėjų propagavimą, jų viešinimą ir aktyvią veiklą plečiant tarptautinius ryšius.
Europos Taryba buvo įsteigta 1949 m. Jos tikslas yra ginti žmogaus teises, skatinti demokratiją, ieškoti sprendimų daugelio socialinių šiuolaikinės Europos problemų srityse. 1955 m. Europos Taryba įsteigė Europos apdovanojimą vieningos Europos idėjos skatinimui, kuris iškart sulaukė didelio savivaldybių susidomėjimo ir šiandien yra vienas garbingiausių Europos apdovanojimų, kurio gali siekti visos geografiškai Europai priklausančios šalys. Ši institucija yra įsteigusi 4 pakopų apdovanojimus savivaldybėms, kurių bendruomenės aktyviai įsitraukia į tarptautinius integravimosi procesus. Kasmet vienam ar dviem miestams yra įteikiamas pagrindinis prizas – Europos apdovanojimas. Pagrindinis prizas įteikiamas tik tai bendruomenei, kuri jau yra gavusi žemesnių pakopų Europos prizo apdovanojimus: Europos Diplomą, Europos Garbės vėliavą ir Europos Garbės ženklą.
Birštono savivaldybės  informacija
 flag-europe

 

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: sekretore@birstonas.lt

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai