Lietuvos medicinos darbuotojų dienos proga apdovanoti nusipelnę medicinos atstovai

 Vakar, balandžio 27 d., Birštono kurhauze, Lietuvos medicinos darbuotojų dienos proga, tradiciškai buvo apdovanoti nusipelnę Birštono sanatorijų, SPA viešbučių ir Pirminės sveikatos priežiūros centro medicinos atstovai. Renginyje dalyvavusi ir medicinos darbuotojus sveikinusi Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė teigė, „Nuoširdžiai sveikinu Jus Lietuvos medicinos darbuotojų dienos proga. Jūsų pasirinktas kilnus ir pasiaukojantis darbas, lemiantis geresnę sveikatą ir savijautą, reikalauja daug ištvermės, kantrybės, atsakomybės ir begalinio atsidavimo.
Tegul Jūsų didelė širdis ir įžvalgus protas padeda įveikti sunkumus tiems, kuriems reikalinga pagalba, viltis, tikėjimas. Linkiu, kad kiekviena diena būtų prasminga, lydima vienybės ir atsakomybės, šypsenos ir pozityvios energijos“. Renginio metu buvo apdovanoti šie medicinos darbuotojai:
„Tulpės“ sanatorijos: slaugytoja Ona Malinauskienė, už profesionalų darbą sergančiųjų hemofilija reabilitacijos srityje ir nuoširdų rūpestį pacientais;  gydytoja Violeta Tamošiūnienė, už nuoširdų rūpestį pacientais bei sveiko gyvenimo būdo skatinimą; direktorės pavaduotoja marketingui ir projektų valdymui, Inga Treigienė, už išradingą ir kūrybingą požiūrį, formuojant ir įgyvendinant „Tulpės“ sanatorijos tikslus.
„Versmės“ sanatorijos: gydytoja Marijana Aleknavičienė, už ilgametį ir profesionalų darbą; slaugytoja Adelė Mardosienė, už ilgametį  ir profesionalų darbą; slaugytoja Teresė Bartkuvienė, už ilgametį ir profesionalų darbą;
„Eglės“ sanatorijos: fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja
Gitana Mažonavičienė, už nuopelnus sveikatos srityje ir profesionaliai bei sąžiningai atliekamą darbą.
Viešbučio ir SPA centro „Royal Spa Residence“:  SPA centro direktorė Ramunė Skurkienė, už  profesionalumą ir nuoširdumą, ugdant čempionus, ir Birštono kurorto vardo garsinimą.
Pirminės sveikatos priežiūros centro: bendruomenės slaugytoja ir odontologo padėjėja Lijana Daugintienė, už profesionaliai ir atsakingai atliekamą darbą.

Birštono savivaldybės informacija
 13082753_508632535994805_768915303775025390_n

 

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: sekretore@birstonas.lt

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai