Ekspertų grupės iš Vokietijos vizitas Birštono savivaldybėje

Viešoji įstaiga Būsto energijos taupymo agentūra kartu su vokiečių partneriais nuo 2015 m. balandžio 1 d. įgyvendina bendrą Vokietijos ir Lietuvos projektą „Miesto kvartalų atnaujinimas, pagerinant jų energines charakteristikas Lietuvoje“. Pagrindinis projekto tikslas – Vokietijos ekspertinė pagalba ir konsultavimas, sukuriant ir vystant kvartalų energinio efektyvumo didinimo programą. Birštono savivaldybė kartu su Utenos ir Šiaulių savivaldybėmis taip pat dalyvauja šiame projekte.
Gegužės 19 dieną Birštono savivaldybėje vyko susitikimas su vokiečių partneriais. Susitikime dalyvavo Ministro Pirmininko patarėja aplinkos apsaugai Jūratė Juozaitienė, Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė, mero pavaduotojas Vytas Kederys, Administracijos direktorius Valentinas Vincas Revuckas, Būsto energijos taupymo agentūros direktorius Valius Serbenta, Savivaldybės administracijos specialistai, įmonių vadovai.
Susitikimo metu aptartos tolimesnės urbanistinės plėtros ir energinio efektyvumo didinimo programos, bandomojo projekto eiga, vykstančio projekto įgyvendinimo planai, vokiečių ekspertai konsultavo, dalijosi savo patirtimi. Vėliau visi vyko apžiūrėti viešojo, į projektą įtraukto pastato. Nutarta, kad šis atrinktas pastatas turi pakankamai potencialo, tad yra visos galimybės panaudoti inovatyvius sprendimus ir įdiegti atsinaujinančius energijos šaltinius. Būtų žengiamas dar vienas tvirtas žingsnis žalio, išmanaus, aplinką ir gamtos išteklius tausojančio miesto link.

Birštono savivaldybės informacija

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: sekretore@birstonas.lt

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai