Geriausi masažo meistrai varžėsi atvirame Europos masažo čempionate 2016

Gegužės 18–19 d. Lietuvoje pirmą kartą vyko neeilinis renginys – atviras Europos masažo čempionatas 2016. Dėl geriausio masažo meistro titulo ir pagrindinio piniginio prizo kovojo net 25 profesionalai iš septynių valstybių. Nacionalinės SPA asociacijos organizuotas renginys sulaukė didelio dėmesio iš norinčiųjų išbandyti savo jėgas, žiūrovų bei dosnių rėmėjų.
Dvi dienas trukusiame konkurse dalyviai turėjo ne tik pademonstruoti savo meistriškumą SPA laisvojoje programoje, bet ir pritaikyti klasikinio masažo žinias, sprendžiant teisėjų parinktas individualias užduotis bei išlaikyti anatomijos ir fiziologijos teorijos testą. Atvirame Europos masažo čempionate dalyviai ir žiūrovai turėjo galimybę susipažinti su naujausiais SPA masažo ritualais, technikomis ir tendencijomis. Didžiuojamės, jog aukščiausių ir geriausių rezultatų pasiekė Lietuvos meistrai, laikomi vienais geriausių masažo lyderių Europoje.
Į Birštoną su 2-ąja vieta grįžo Birštono „Royal SPA Residenceׅ“ kineziterapeutė-masažuotoja Živilė Kvastaitė. Ji taip pat pelnė draugiškiausios čempionato dalyvės apdovanojimą. Živilės Kvastaitės autorinė terapija „Šilko kelias“ išsiskyrė įdomia SPA koncepcija, natūralumu, masažo technikų išpildymu. Živilė Kvastaitė aplenkė 23 konkurentus iš septynių valstybių.
Birštonas jau šeštąjį kartą papildė laimėtų taurių kolekciją, kurias pelnė Birštono „Royal SPA Residence“ masažo meistrai.

„Royal Spa Residence“ informacija

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: sekretore@birstonas.lt

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai