Alytaus dviračių takus išbandė ir Birštono savivaldybės administracijos darbuotojai

Gegužės 27 d. Alytaus turizmo informacijos centro kvietimu Alytuje lankėsi aktyvaus turizmo projektų vykdytojai iš visuomeninės organizacijos „Respublikinė turizmo ir sporto sąjunga“ Gardino srities skyriaus (Baltarusija) ir Birštono savivaldybės administracijos. Svečius priėmė Alytaus miesto savivaldybės meras Vytautas Grigaravičius ir mero pavaduotojas Tautvydas Tamulevičius. Susitikimo metu kalbėta apie galimų bendrų Alytaus ir Birštono savivaldybių, Gardino miesto turizmo srities projektų įgyvendinimo galimybes. Alytaus miesto planuose – dviračių infrastruktūros plėtra, tad naujojo projekto lėšos būtų panaudotos Pirmojo Alytaus dviračių takams įrengti.
Svečiai lankėsi Alytaus kraštotyros muziejuje, Alytaus stadione, menų inkubatoriuje, susitiko su vandens turizmo kelionių organizatoriais. Alytaus turizmo informacijos centras organizavo dviračių žygį „Pažink Alytų dviem ratais“. Žygio dalyviams pristatyta Alytaus aktyvaus laisvalaikio galimybės, rekreacinės zonos ir dviračių takai, aukščiausias Lietuvoje pėsčiųjų ir dviračių tiltas, organizuota ekskursija.
Alytaus turizmo informacijos centras ne vienus metus bendradarbiauja su Birštono savivaldybės, Gardino ir Ašmenos (Baltarusija) turizmo specialistais, įgyvendinant bendrus aktyvų poilsį skatinančius Lietuvos ir Baltarusijos pasienio projektus. 2013–2015 m. Alytaus turizmo informacijos centras kartu su Birštono savivaldybės administracija ir projekto partneriais iš Gardino ir Ašmenos (Baltarusija) įgyvendino projektą „Dviračių turizmo ir informacinės sistemos Lietuvos ir Baltarusijos pasienio regione plėtra“ pagal Europos kaimynystės ir partnerystės priemonės Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos bendradarbiavimo per sieną 2007–2013 m. programą.

Birštono savivaldybės administracija

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: sekretore@birstonas.lt

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai