Įteikti diplomai Birštono trečiojo amžiaus universiteto absolventams

2016 m. gegužės 26 d. saulėtą popietę į Birštono kurhauzą rinkosi šventiškai nusiteikę ir pasipuošę Birštono trečiojo amžiaus universiteto pirmos laidos absolventai. Šventė prasidėjo gražiu ir jautriu Birštono gimnazijos mažųjų pasveikinimu. Birštono trečiojo universiteto direktorė Roma Urbonienė tarė šiltus žodžius savo auklėtiniams: „Praėjo dveji mokslo metai. Pradžioje, prasidėjus mokslo metams, kamavo nerimas ir klausimas – ar po metų nepabėgs žmonės. Dabar galiu tvirtai pasakyti, kad kelias, kurį pasirinkome, – įdomus ir prasmingas. Dėjome kiekvienas savo plytą į tą gražų statinį vardu – TAU“.
Septyniasdešimčiai absolventų buvo įteikti Birštono TAU pirmos laidos diplomai. Iškilmingos šventės metu kiekvienas galėjo pagalvoti, prisiminti, kiek daug sužinota paskaitose ar susitikimuose, pamatyta ir įsidėmėta, išgirsta ir pasimokyta.
Europos taryba Lisabonoje dar 2000 metų kovo mėnesį patvirtino neginčijamą įžengimą į žinių amžių, kuriame mokymasis visą gyvenimą tampa būtinybe. Kalbant apie mokymąsi visą gyvenimą, visas gyvenimas laikomas vientisu kontinuumu nuo lopšio iki karsto. Žinių ir mokymosi visą gyvenimą prieinamumas yra viena iš kultūrinės, socialinės ir ekonominės plėtros sąlygų. Iš šios perspektyvos, mokymosi visą gyvenimą politikos vykdymas yra strategiškai svarbus Birštonui. Išsilavinimas yra ne tik individo, bet ir visuomenės atsakomybė.
Padėkos žodžiai ištarti Birštono savivaldybei, Birštono kultūros centrui, „Tulpės“ ir „Eglės“ sanatorijoms, Birštono PSPC, Birštono gimnazijai, Birštono meno mokyklai, AB Šiaulių bankui Birštone.
Šventėje skambėjo „Žiburio“ gimnazijos moksleivių ansamblio dainos, o iškilmes vainikavo skanus, šventiškas tortas.

Birštono savivaldybės informacija

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: [email protected]

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai