Vyko viešas informacinis renginys „Vaikų globa: iššūkiai ir galimybės“

2016 m. birželio 22 d. Birštono savivaldybėje lankėsi VšĮ SOTAS darbuotojos, kurios susitiko su Birštono NVO, bendruomenių nariais, Nemajūnų dienos centro, Savivaldybės administracijos darbuotojais, dirbančiais vaiko gerovės srityje.
VšĮ SOTAS – socialinę veiklą vykdanti viešoji įstaiga, kurios misija – gerinti žmogaus gyvenimą, ypatingą dėmesį skiriant vaikų ir suaugusiųjų ugdymui. VšĮ SOTAS įgyvendina Vokietijos katalikų akcijos „Renovabis“ finansuojamą projektą „Laiminga šeima – laimingi vaikai“, kurio tikslas – plėtoti ir stiprinti vaiko globą šeimoje, teikiant kompleksines paslaugas ir vykdant visuomenės jautrinimo veiklas. Viena iš numatomų projekto veiklų – esamų globėjų ir norinčių pradėti globoti asmenų visoje Lietuvoje konsultavimas, su globa susijusios informacijos teikimas ir viešinimas.
Susitikimo metu buvo kalbama apie vaikų globos ir įvaikinimo svarbą ir galimybes vaikams, netekusiems tėvų globos, gyventi globėjų/ įtėvių šeimose, apie profesionalių globėjų ruošimą, žiūrimos italų filmo „Mano namai yra tavo namai“ ištraukos, vyko diskusijos, globos/įvaikinimo temomis.

Vaiko teisių apsaugos skyriaus informacija

 

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: sekretore@birstonas.lt

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai