Birštonas tęsia bendradarbiavimą su Prancūzijos atstovais

Šiandien, birželio 27 d., Birštono savivaldybėje lankėsi Prancūzijos delegacijos nariai iš La Croix en Touraine miesto. Susitikime dalyvavo Birštono savivaldybės merė, mero pavaduotojas Vytas Kederys, Administracijos direktorius Valentinas Vincas Revuckas, administracijos darbuotojai, įstaigų vadovai.
Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė pasidžiaugė delegacijos atvykimu, prisiminė, jog Birštono savivaldybės ir La Croix en Touraine draugystė tęsiasi jau daugiau nei 20 metų. Bendradarbiavimas prasidėjo vadovaujant buvusiam ilgamečiui Birštono savivaldybės merui Antanui Serapinui Zenkevičiui.
La Croix en Touraine merė į Birštoną atvyksta jau 3 kartą, yra patenkinta, galėdama išvysti Birštoną, sutinka ir pažįstamų žmonių. Dviejų miestų merės aptarė tolimesnį bendradarbiavimą. Svarbu tai, kad bendradarbiaujant šiems miestams, įtraukiamos bendruomenės, vyksta jaunimo mainai.
Birštono savivaldybės merė padėkojo lietuvių šeimoms, kurios priėmė svečius iš Prancūzijos, juos apnakvindino ir suteikė jiems geriausias sąlygas.
Vėliau vyko skaidrių demonstracija apie pasikeitusį Birštoną, kurorto išteklius, buvo aptartas padidėjęs turistų srautas Birštono mieste, svečiai supažindinti su kurorto naujovėmis.
Prancūzijos atstovai apsilankė „Eglės“ sanatorijoje, turėjo progą aplankyti įdomesnius Birštono kurorto objektus.

Birštono savivaldybės informacija

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: sekretore@birstonas.lt

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai