|
Nuoširdžiai sveikinu su artėjančiais Naujaisiais 2017 metais. Ugninio gaidžio metų proga linkiu Jums išradingumo, kūrybinio įkvėpimo, prasmingų darbų. Lai artėjantys metai būna gerąja prasme „spalvingi“ ir nuotaikingi kaip margaspalvės gaidžio plunksnos. Linkiu sėkmingų, darnaus bendradarbiavimo metų ir dalijuosi savo mėgstama Nelsono Mandelos citata, kviečiančia tobulėti ir siekti tikslų kiekvieną dieną: „Užkopus į didžiulį kalną, atrandi dar daugiau kalnų, į kuriuos galėtum įkopti“.
Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė
|