Nuo sausio 1 dienos jau išduodama „Birštoniečio kortelė“ ir teikiamos nuolaidos

Gera naujiena Birštono gyventojams – nuo šių metų sausio 1 dienos jau išduodama „Birštoniečio kortelė“ ir ją turintys birštoniečiai gali naudotis Birštono paslaugų įmonėse, sanatorijose, restoranuose bei kavinėse teikiamomis nuolaidomis.
Primename, kad 2016 m. spalio 28 d. vykusio Birštono Tarybos posėdžio metu, Birštono savivaldybės taryba nusprendė pritarti „Birštoniečio kortelės“ patvirtinimo ir išdavimo projektui. „Birštoniečio kortelė“ išduodama ne jaunesniems nei 18 metų Birštono savivaldybės gyventojams, gyvenamąją vietą deklaravusiems Birštono savivaldybėje. Turėdami „Birštoniečio kortelę“, Birštono gyventojai turi galimybę gauti nuolaidas Birštono paslaugų įmonėse, sanatorijose, restoranuose ir kavinėse.
Informuojame, kad nuo sausio 1 d., pagal patvirtintą tvarkos aprašą, kortelės turėtojas turi teisę naudotis kortelės turėtojams skirtomis lengvatomis, paslaugomis ir privilegijomis, nuolaidomis prekėms, renginiams. Informacija apie nuolaidas bus skelbiama įstaigų, įmonių, teikiančių nuolaidas, interneto svetainėse ir Savivaldybės interneto svetainėje www.birstonas.lt. Gyventojų prašymus registruoja, duomenų teisingumą tikrina ir korteles išduoda Birštono savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyrius. Gyventojas, pageidaujantis įsigyti kortelę, turi pateikti Civilinės metrikacijos skyriui savo asmens dokumentą, užpildytą nustatytos formos prašymą (1 priedas), foto nuotrauką.
Informaciją apie numatomas teikti ir atšaukiamas lengvatas įstaigos ir įmonės gali pateikti raštu arba elektroniniu paštu Civilinės metrikacijos skyriui [email protected] ne vėliau kaip prieš 5 darbo dienas iki nuolaidos įsigaliojimo, o skyrius organizuos informacijos paskelbimą Savivaldybės interneto svetainėje.
Visa informacija apie „Birštoniečio kortelės“ išdavimą ir naudojimą rasite čia.

Birštono savivaldybės informacija

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: [email protected]

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai