|
Birštono savivaldybės administracija informuoja, jog kovo mėnesį, Birštono mieste, B. Sruogos gatvėje esančiuose želdiniuose, bus atliekami sanitariniai kirtimai ir sodinami nauji želdiniai (dekoratyviniai krūmokšniai). Želdiniai yra šalia dviračių tako, priešais PC ,,NORFA“. Medžiams paaugus, neišlaikius reikiamų atstumų iki inžinerinių tinklų bei esant mažiems atstumams tarp jų, atsirado konkurencija dėl erdvės ir šviesos. Dėl šios priežasties visų medžių lajos tapo deformuotos, jose daug sausų arba džiūstančių šakų. Kadangi miestų želdiniams keliami kitokie reikalavimai negu miško medžiams, šių želdinių padėtį bus bandoma ištaisyti, suformuojant tvarius, estetiškus ir saugius želdinius. Tam tikslui pasiekti yra vienas būdas – kirtimai. Birštono savivaldybės informacija |