| Nemune ties Birštonu prasidėjo ledonešis. Kaip teigia žvejai, jeigu pamatysite, kaip „eina ledai“ – metai bus itin sėkmingi. Tai vyksta tik kartą metuose, tad nepraleiskite progos pasigrožėti. Birštono kurorto gyventojus ir svečius maloniai prašome ledonešį stebėti iš saugaus atstumo vietos, pasirūpinti savo saugumu. Birštono savivaldybės informacija |
|
|




