Jaukus ir spalvingas klubo „Mama, mažylis ir knyga“ susitikimas su Birštono savivaldybės mere Nijole Dirginčiene

2017.03.15

Saulėtą kovo 14-osios pavakarę bibliotekoje vyko jaukus mamyčių klubo „Mama, mažylis ir knyga“ susitikimas su Birštono savivaldybės mere, dviejų vaikų mama, močiute Nijole Dirginčiene bei spalvingos kūrybinės dirbtuvės vaikams.
N. Dirginčienė pasidžiaugusi įdomia, prasminga klubo veikla bei narių gausa, pakvietė šiltam pokalbiui, diskusijai apie gyvenimo sąlygas jaunoms šeimoms Birštone. Merė papasakojo apie naudingus vykdomus ir planuojamus projektus savivaldybėje, išklausė pasiūlymų, pastebėjimų, atsakė į jauniesiems tėveliams aktualius klausimus. Pokalbio pabaigoje iškelta itin svarbi problema: Birštone gyvena daug jaunų, mažus vaikus auginančių šeimų, kurios nuomojasi būstą ir neturi galimybės prisiregistruoti Birštono savivaldybėje. Kai kurios šeimos čia gyvena daugiau nei 8 ir daugiau metų, tačiau neturi sąlygų įsigyti nuosavo būsto. N. Dirginčienė nuoširdžiai pažadėjo ieškoti būdo problemai spręsti.
Kol tėveliai atvirai kalbėjosi su savivaldybės mere, vaikai pasinėrė į originalias, kūrybines dirbtuves: piešė ant ledo, gamino spalvingus, šviesių minčių pripildytus magnetukus.
Įdomus kūrybinis procesas mažuosius įsupo akimirksniu, buvo gera stebėti, kaip noriai vaikai save atskleidė tapydami, lipdydami, atrasdami vis naujas formas, technikas, ieškodami kažko naujo ir nepatirto. Malonus netikėtumas – susitikime dalyvavęs tėvelis pasiūlė klubo veiklas pritaikyti ne tik mamoms, bet ir tėvams, pavadinti klubą „Šeimos klubu“.
Džiugu, jog bibliotekoje veikiantis klubas kaskart pasipildo naujais nariais, yra matomas ir lankomas. Organizuojamos veiklos yra atviros visoms mažylius auginančioms mamoms, tėčiams ir, žinoma, vaikučiams. Tai puiki erdvė šeimoms bendrauti, džiaugtis, dalintis, ieškoti bei mokytis.

Vyr. bibliotekininkė  Solveiga Pempienė

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: [email protected]

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai