Švedijos ambasadorė Lietuvoje M. Ch. Lundquist: „Birštonas pasirodė kaip fantastiškas miestas, galintis labai daug pasiūlyti“

2017.04.06

Birštone pirmą kartą apsilankė Švedijos ambasadorė Lietuvoje Maria Christina Lundquist. Ambasadorė susitiko su Birštono savivaldybės mere Nijole Dirginčiene, taip pat dalyvavo parodų „Scenos iš švediškų detektyvų“ ir „Kur auga vaikai“ pristatymuose Birštono viešojoje bibliotekoje.  Susitikimo su Birštono savivaldybėje metu, N. Dirginčienė pristatė Birštono kurortą, buvo kalbama apie kurorte teikiamas sveikatinimo ir SPA paslaugas, kultūrinį gyvenimą, investicijų pritraukimą, darbo vietų kūrimą, gyvenimo Birštone privalumus šeimoms ir jauniems žmonėms. Švedijos ambasadorė pasidalino mintimis apie tai, kad švedai turi gilias sveikatinimo tradicijas, mėgsta lankytis SPA bei daug keliauti. Ambasadorė paragino Birštono kurortą ir čia teikiamas paslaugas daugiau reklamuoti Švedijos rinkai, siūlyti specialius paketus, tuomet Birštonas sulauks dar daugiau turistų iš Švedijos. Kaip teigė gerb. Ambasadorė, „Man Birštonas pasirodė kaip fantastiškas miestas, galintis labai daug pasiūlyti. Čia iš karto pajutau teigiamą energiją ir pozityvią atmosferą! Gal mineralinis vanduo yra visko paslaptis? Linkiu didžiausios sėkmės Birštono merei ir visam kurortui!“. Švedijos ambasados atstovai Birštone lankėsi pirmą kartą. Planuojama tęsti bendravimą ir bendradarbiavimą turizmo, kultūros, švietimo srityse.
Po susitikimo savivaldybėje, Švedijos ambasadorė Lietuvoje M. Ch. Lundquist dalyvavo įdomių ir intriguojančių Švedijos instituto parodų „Scenos iš švediškų detektyvų“ ir „Kur auga vaikai“ pristatymuose Birštono viešojoje bibliotekoje, bendravo su bibliotekos direktore Alina Jaskūniene, renginio dalyviais, bibliotekos kolektyvu.
Vėliau ambasadorė aplankė svarbiausius Birštono kultūros ir turizmo objektus, apžiūrėjo naujausią sveikatingumo ir SPA kompleksą „Vytautas Mineral Spa“.

Birštono savivaldybės informacija

 

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: [email protected]

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai