Konkurso „SVEIKUOLIŲ SVEIKUOLIAI“ I etapas

2017 m. lapkričio 7 d. Birštono gimnazijoje vyko konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ I etapas. Varžėsi keturios komandos iš 5a ir 5b bei 7a ir 7b klasių. Komandas sudarė kiekvienos klasės 5 mokiniai ir auklėtojas. Mokiniai varžėsi kurdami savo komandų pristatymus, kurių metu skandavo, vaidino, atliko judriąją užduotį, kurios metu turėjo varytis popierinį kamuoliuką ir stengtis išlaikyti popieriaus lapą tarp kelių, atsakinėjo į teorinius klausimus apie sveikatą bei palaikė savo komandos kapitonus, kurie individualiai varžėsi ir rodė savo sumanumą mindami mįsles bei dėliodami maisto pasirinkimo piramidę. Klasių auklėtojai turėjo atsakyti į pateiktus teorinius klausimus apie mitybos rekomendacijas ir sveikatą.
5–6 klasių amžiaus grupėje pirmąją vietą užėmė Birštono gimnazijos 5a klasės mokinių komanda, antrąją – 5b klasės komanda. 7–8 klasių amžiaus grupėje pirmą vietą iškovojo 7b klasės komanda, antrą – 7a klasės komanda. Visos komandos buvo apdovanotos Kauno rajono visuomenės sveikatos biuro įsteigtais prizais – stalo žaidimai teko mokiniams, užrašų knygutės – auklėtojams.
Birštono gimnazijai konkurso ,,Sveikuolių sveikuoliai“ II etape, vyksiančiame š. m. gruodžio 1 d., Kėdainiuose, atstovaus Birštono gimnazijos 5a ir 7b klasių mokiniai kartu su savo auklėtojomis (5a kl. – L. Kučiauskiene ir 7b kl. – D. Dabrišiene) bei sveikatos priežiūros specialiste I. Mieliauskaite.

Birštono gimnazijos visuomenės sveikatos priežiūros specialistės Ingridos Mieliauskaitės ir Birštono savivaldybės informacija

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: [email protected]

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai