„City Alumni Birštonas“ kviečia jungtis birštoniečius bendrai veiklai miesto labui!

„Birštonieti, miestui reikia Tavęs!“ – kreipiasi į Jus „City Alumni Birštonas“.  Tai socialinė platforma, skirta suvienyti iš Birštono savivaldybės  kilusius asmenis bendrai veiklai gimtojo miesto labui. Klubo tikslas – sujungti iš Birštono išvykusius, tačiau jam neabejingus žmones su Birštono bendruomene ir paskatinti bendrauti, kurti, veikti kartu! „City Alumni Birštonas“ kviečia prisijungti visus veiklius, entuziastingus, pozityvius ir savo gimtuosius miestus mylinčius žmones, norinčius prisidėti prie savo krašto ir vietos bendruomenės gerovės.

Jeigu norite tapti „City Alumni Birštonas“ nariu, registruokitės jau dabar: nuoroda.

Maloniai kviečiame visus, kurie nori tapti aktyviais „City Alumni Birštonas“ nariais,  registruotis ir dalyvauti diskusijose socialinio tinklo „Facebook“ specialiai šiam klubui sukurtoje grupėje „City Alumni Birštonas“. Žinome daugybę pavyzdžių, kiek daug gyvenime pasiekia iš įvairių miestų ir miestelių kilę asmenys. Dažniausiai jie persikelia į didžiuosius šalies miestus ir atitrūksta nuo gimtojo krašto reikalų. Taip pat esame sutikę labai daug įkvėpiančių išeivių, emigrantų ir kitų po platų pasaulį klajojančių lietuvių, norinčių palaikyti ryšį su Lietuva ir ypatingai gimtaisiais regionais. Iš jų girdėjome, jog būtų įdomu identifikuoti kitus iš to paties miestelio kilusius progresyviai mąstančius žmones, atrasti bendrų interesų ir, galiausiai, laisva forma pagelbėti gimtajam regionui.
Kas gali prisijungti? „City Alumni Birštonas“ kviečia prisijungti visus veiklius, entuziastingus, pozityvius ir savo gimtuosius miestus mylinčius žmones, norinčius prisidėti prie savo krašto ir vietos bendruomenės gerovės.

Kaip prisijungti? Ženk pirmąjį žingsnį: užpildyk formą nuoroda.

Ką veikti? Senolių išmintis byloja – jeigu į autobusą susirenka teisingi žmonės, tuomet paaiškėja ir kur važiuoti, ir ko važiuoti, ir koks geriausias maršrutas. „City Alumni Birštonas“ socialinė platforma yra tavo autobusas, surenkantis pakeleivius, o koks geriausias maršrutas – nuspręskite patys.

Šiuo metu išsiskiria šios prioritetinės kryptys ir projektai:
• Bendradarbiavimas su savivaldybe ir plėtros vizijos vystymas
• Ryšys su mokykla (profesinis orientavimas, istorijos sklaida, konsultacijos, pranešimų skaitymas ir t.t.).
• Miesto įvaizdžio formavimas ir žinios apie miestą skleidimas
• Bendruomeniškumo skatinimas (renginių, įtraukiančių visą vietinę bendruomenę organizavimas, dėmesio atkreipimas į tam tikras visuomenės grupes bei kvietimas veikti tarpusavyje).

Kur veikti? Užsiregistruok „City Alumni Birštonas“ socialinėje platformoje ir susipažink su Birštono savivaldybės Alumni. Bendraukime online, susitikite gyvai, renkime bendrus renginius, diskusijas.  Raskime bendras temas ir iniciatyvas. Siekiant skatinti regioninę plėtrą, iniciatyva skirta vidutiniams ir mažiems Lietuvos miestams.

Kiek kainuoja? City Alumni Birštonas yra nemokamas.

Birštonas laukia tavęs!

Birštono savivaldybės informacija
 22051144_10155641676600011_8791383076098342506_o

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: [email protected]

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai