Kreipiamės į išvykusius iš Birštono: Jūs mums rūpite ir esame pasiruošę Jūsų sugrįžimui!

2018.01.11

Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė dalyvavo susitikime su Lietuvos Respublikos Prezidente Dalia Grybauskaite ir šalies merais, kurio metu buvo aptarta, kaip padėti iš emigracijos grįžtantiems mūsų šalies piliečiams ir kaip paskatinti jų sugrįžimą. Dauguma svetur gyvenančių žmonių palaiko ryšius su Lietuva, o absoliuti dauguma brangina lietuvybę ir prisipažįsta, kad jos išsaugojimas yra labai svarbus.
Birštono savivaldybėje jau yra sukaupta duomenų apie išvykusius bazė, su jais palaikomas ryšys, yra įsteigtas „City Alumni Birštonas“ klubas (registruotis galite čia), jungiantis užsienyje ir kituose miestuose gyvenančius birštoniečius. Šio klubo koordinatorė yra Dovilė Adamonytė (el. paštas [email protected]). Veikia ir „City Alumni Birštonas“ grupė socialiniame tinkle Facebook. Savivaldybė jungiasi prie iniciatyvos „Globalūs Regionai“ ir įgyvendina projektą „Globalus Birštonas“.
Taip pat savivaldybėje paskirtas ir „sugrįžimo koordinatorius“, į kurį galima kreiptis visais sugrįžimo bei kitais emigrantams rūpimais klausimais – mero patarėja Rimantė Kurkauskaitė (el. paštas: [email protected]; tel. Nr.: (8 319) 62000).
Asmeniškai kreipiamės į kiekvieną birštonietį, šiuo metu išvykusį iš Birštono, Jūs mums rūpite ir esame pasiruošę Jūsų sugrįžimui!Birštono savivaldybės informacija
 CA_

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: [email protected]

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai