Birštono savivaldybėje paminėtas pavasario lygiadienis – Pasaulinė žemės diena

2018.03.20

Kovo 20 dieną, Birštono savivaldybės aikštėje, iškilmingai pakelta Žemės vėliava. Sveikinimo žodį ir merės Nijolės Dirginčienės linkėjimus renginio dalyviams ir mažiesiems birštoniečiams perdavė Administracijos direktorius Valentinas Vincas Revuckas, palinkėdamas visiems puoselėti gamtos grožį, kuris be galo trapus, pasidžiaugdamas, jog mažieji kurorto gyventojai kasmet stebina savo išradingumu, kaip saugoti ir tausoti gamtą.
Šventinę programą dovanojo mažieji Birštono gimnazijos (1–4 kl.) moksleiviai, linksmomis dainomis ir šokiais skatindami pajudėti ir didesniuosius renginio dalyvius. Šventinio renginio dalyvius taip pat sveikino ir Nemuno kilpų regioninio parko vyriausioji specialistė Ramutė Milušauskienė.
Žemės diena išreiškia viso pasaulio žmonių norą išsaugoti tai, kas visiems mums svarbiausia: švarų orą, vandenį, dirvožemį, gyvąją gamtą. Ši diena suvienija žmones bendram rūpesčiui dėl mūsų visų namų. Pavasario lygiadienis – Pasaulinė žemės diena – mus ragina ir įpareigoja konkrečiais darbais prisidėti prie gamtinės aplinkos puoselėjimo ir saugojimo. Tai galime daryti kiekvienas savo kieme, namų aplinkoje, darbo vietoje.
Birštono savivaldybės informacija

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: [email protected]

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai