Birštono pusmaratonis kviečia bėgimo entuziastus startuoti jau gegužės 5-ąją!

Pernai didelio bėgikų susidomėjimo sulaukęs Birštono pusmaratonis šiemet vyks pirmąjį gegužės šeštadienį – gegužės 5-ąją. Dalyviai galės rinktis net iš keturių distancijų – 1,5 km, 5 km, 10 km ir 21 km.
Distancijų ilgiai parinkti taip, kad savo trasą Birštone rastų tiek pradedantieji, tiek profesionalai. Pernai pusmaratonį laimėjo olimpietis Remigijus Kančys, o tai puikiai įrodo, kad net ir aukščiausio lygio profesionalai Birštono pusmaratonį vertina labai rimtai. Šiemet laukiama dar didesnio dalyvių antplūdžio ir žadamas puikus renginys.
Šiemet, kaip ir pernai, Birštono centre bus įrengta daug pramogų mažiesiems, todėl tėveliai galės saugiai palikti mažylius ir savo jėgas išmėginti Birštono pušynuose. Planuojama, kad trasos nesikeis, kadangi iš dalyvių sulaukta puikių atsiliepimų.
„Tikrai būsiu Birštone!“, – šypsosi geriausia Lietuvos stajerė Diana Lobačevskė. Pastaruoju metu olimpietę vargina traumos, tačiau Birštono pusmaratonio ambasadorė neslepia, kad vis dažniau pagalvoja apie sugrįžimą į varžybas. Gali būti ir taip, kad D. Lobačevskė sugrįš būtent starduodama Birštono pusmaratonyje gegužės pradžioje. „Įdomu, kad neseniai buvau treniruočių stovykloje Portugalijoje ir sutikau mėgėjų komandą, kuri atvažiavo sportuoti. Aš taip gerbiu tokius žmones! Juk tai jų atostogos ir tas dvi savaites jie galėtų gulėti prie jūros, bet jie važiuoja treniruotis, prakaituoti ir arti – tai yra kažkas nerealaus! O kai kurie mėgėjai taip greitai progresuoja, kad yra tiesiog puiku“, – sako D. Lobačevskė.

Naujienų portalo Delfi ir Birštono savivaldybės informacija

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: [email protected]

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai