Tarptautinė šeimų šventė – tradicija, suburianti šeimas

Gegužės mėnesį minima Tarptautinė šeimų šventė. Šį mėnesį suėjo ir pirmieji projekto „Kompleksinės paslaugos šeimai“ metai. Šia proga gegužės 19 dieną Nemajūnų dienos centre vyko šeimų šventė – piknikas.
Šiltą šeštadienio popietę projekto dalyviai su šeimos nariais buvo pakviesti į dienos centro kiemelį, kuriame vyko meno terapijos užsiėmimai su meno studijos vadove Vilma Krasauskiene. Šeimų nariai susipažino su odos technika, gamino atvirutes tėčio dienai. Norintiems pabendrauti, vyko diskusijos tema „Aš ir mano šeima“ su psichologe Irina Baniene. Buvo gaminami koliažai, kurie atspindėjo, kokią šeimą mato vaikai ir kokią norėtų matyti ateityje. Lauke buvo įkurta ir mažųjų žaidimų zona. Taip pat vyko sporto varžytuvės, kurioms vadovavo sporto treneris Povilas Juozaitis. Ir suaugę, ir vaikai noriai dalyvavo žiedų ir pasagų mėtymo varžybose. 1–3 vietų laimėtojai ir mažiausieji dalyviai buvo apdovanoti prizais. Po aktyvių veiklų, pokalbių visi susibūrė prie laužo, pasivaišino kareiviška koše. Draugiškai ir šiltai praleista popietė, pasibuvimas šeimomis dar ne kartą suburs visus į šeimų šventes. Ačiū visiems padėjusiems organizuoti šią šventę ir dalyvavusiems.
Projektas ir toliau vykdo veiklas. Birštono savivaldybėje gyvenančios šeimos ir auginančios vaikus iki 18 metų, gali nemokamai pasinaudoti psichologo individualiomis konsultacijomis, grupinėmis šeimos narių konsultacijomis. Rutinai paįvairinti vyksta meno terapijos užsiėmimai. Šiuo metu vykdomi mokymai paauglių tėvams, paaugliams, pozityvios tėvystės mokymai. Netolimoje ateityje planuojami finansų mokymai. Dalyvaujantys užsiėmimuose tėveliai turi galimybę pasinaudoti vaikų priežiūros paslauga, kuri skirta vaikams nuo 3–7 metų. Užsiėmimai vyksta Nemajūnų dienos centre ir Birštono parapijos Carito bendruomenės namuose. Suteikiama pavėžėjimo paslauga. Visos paslaugos yra nemokamos, finansuojamos iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų.
Daugiau informacijos galite rasti http://www.nemajunudc.lt/.Projekto „Kompleksinės paslaugos šeimai“ veiklų koordinatorės Eitmyros Grybauskienės informacija

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: [email protected]

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai