Birštono meno mokyklos vardas skamba Lietuvoje ir užsienyje

Visų mokslo metų mokytojo ir mokinio bendras darbas atsiskleidė gražiausiais gegužės žiedais.
Patys darbščiausi ir gabiausi Birštono meno mokyklos muzikantai praeitą savaitgalį „šturmavo“ Lietuvos ir užsienio scenas.
Jau trečią pavasarį pasitinka tęstinis projektas „Muzikuokime drauge Lietuvos dvaruose ir pilyse“, kuris sujungia keturių mokyklų muzikinius kolektyvus. Šį kartą gausus mokinių ir mokytojų būrys iš Birštono, Prienų, Garliavos bei Jiezno meno ir muzikos mokyklų koncertavo Zyplių dvare, Šakių rajone. Puiki pavasario gamta ir senovinė dvaro aplinka įkvėpė vaikus nuoširdžiai muzikuoti, o mokytojus – tęsti šį, jau tradiciniu tapusį renginį, kurio organizatorė – mokytoja metodininkė Danguolė Kolpakovienė.
Kitas mūsų mokyklos kolektyvas-ansamblis „Tiesiog bendas“ šį penktadienį dalyvavo jaunimo muzikos grupių festivalyje-konkurse „Džemas“. Renginys, kurio organizatoriai – Lietuvos vaikų ir jaunimo centras – vyko Vilniuje, klube „Naruti“. Mūsų mokyklos ansamblio dalyviai šiame renginyje buvo jauniausieji ir konkuravo su kolektyvais iš Vilniaus, Varėnos, Šiaulių, Panevėžio. Dalyvavimas tokiame festivalyje tai smagi ir nauja patirtis. Ansamblį parengė mokytojai Ramunė Liutvynskienė, Romanas Lykovas, Renata ir Mindaugas Bivainiai, Kęstutis Didvalis.
Kaune šį šeštadienį Juozo Gruodžio konservatorijoje vyko tarptautinis kamerinio muzikavimo festivalis „Garsų išdaigos“. Birštono meno mokyklos duetas Augustė Zubavičiūtė (smuikas) ir Rokas Zdanavičius (fortepijonas) išsiskyrė iš daugiau kaip 40 dalyvių, atlikdami nuotaikingą Astor Piazzolla Tango „Plius ultra“. Duetą parengė mokytojos Angelina Šližienė ir Renata Bivainienė.
Vyresni mokyklos mokiniai garsina mūsų mokyklos vardą už Lietuvos ribų. Šis savaitgalis buvo ypač sėkmingas Emilijai Radvilavičiūtei (vokalas), Emilijai Žentelytei (fortepijonas) ir Matui Meceliui (saksofonas). Muzikantai kartu su savo mokytojais vyko į tarptautinį Latvijos ir Švedijos organizuojamą konkursą „ART-Panorama Baltika“ ir tapo laureatais: Emilija Žentelytė – 1 vieta, Emilija Radvilavičiūtė – 1 vieta, Emilija Žentelytė ir Matas Mecelis (ansamblis) – 2 vieta. Mokinius parengė mokytojai metodininkai Renata Bivainienė, Natalija Kesminienė ir Mindaugas Bivainis.
Džiaugiamės mūsų vaikų laimėjimais ir naujomis patirtimis, didžiuojamės mokytojais, kurie savo kantriu kasdieniu darbu ugdo jaunuosius muzikantus.
Beje, „renginių kruša“ dar nesibaigia, artimiausiu laiku laukia nauji festivaliai-konkursai, edukacinės kelionės, koncertai tėveliams ir miesto šventė „Žaliasis Birštonas ošia“, iki susitikimo!

Birštono meno mokyklos informacija

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: [email protected]

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai