Birštono ir Lecko savivaldybių draugystei – jau 20 metų!

Lygiai prieš 20 metų, 1998 m. gegužės 21 d., Birštone, buvo pasirašyta bendradarbiavimo sutartis tarp Birštono ir Lecko savivaldybių. Šią sutartį savo parašais patvirtino buvęs Birštono savivaldybės meras Antanas Serafinas Zenkevičius ir tuometinis Lecko burmistras Heinz-Dieter Leipholz. Sutartis padėjo tvirtus pamatus abiejų šalių partnerystei. Glaudūs dalykiniai ryšiai užsimezgė tarp nevyriausybinių organizacijų, švietimo įstaigų, policijos ir kitų įstaigų.
Pasidžiaugti 20 metų bendradarbiavimo jubiliejumi ir numatyti ateities draugystės gaires Lecko burmistro Andreas Deidert kvietimu, Birštono savivaldybės delegacija, vadovaujama Administracijos direktoriaus Valentino Vinco Revucko, gegužės 18–21 dienomis vyko į Lecką. Burmistras, drauge su miesto tarybos nariais, oficialaus priėmimo metu apžvelgė šios brandžios draugystės rezultatus, supažindino su Lecko savivaldybės perspektyvomis, padėkojo Birštono savivaldybės merei Nijolei Dirginčienei už jam įteiktą kvietimą aplankyti Birštoną, įstaigų vadovams už glaudų bendradarbiavimą, išreiškė siekį vystyti jį ir ateityje. Birštono delegacijos vadovas Valentinas Vincas Revuckas taip pat pasidžiaugė aktyviai vystomu tarpusavio bendradarbiavimu, padėkojo partneriams už suteiktą paramą, galimybę mokiniams, kultūros, švietimo ir sporto darbuotojams keistis delegacijomis ir rengti bendrus projektus. Birštoniečiai maloniai nustebino burmistrą, įteikdami Birštone iškeptą šakotį ir paveikslą, vaizduojantį Birštono Nemuno vingius.
Delegacijos vizitas sutapo su šiame mieste organizuotomis futbolo varžybomis, kuriose dalyvavo 68 komandos iš įvairių Vokietijos miestų, svečių iš Lenkijos ir Birštono. Birštonui atstovavo 10–11 metų moksleiviai, treniruojami Birštono sporto centro trenerio Virmanto Šabasevičiaus. Sužaidę 7 rungtynes, birštoniečiai penkiolikos komandų grupėje užėmė garbingą 4 vietą ir buvo apdovanoti taure.

Birštono savivaldybės informacija

 

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: [email protected]

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai