|
Spalio 24 dieną Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė lankėsi Birštono pirminės sveikatos priežiūros centre ir įteikė padėką birštonietei Elvyrai Lapinskienei už tai, kad, suteikdama pirmąją medicininę pagalbą, išgelbėjo gyvybę į Birštoną atvykusiam svečiui.
„Ačiū už profesionalų darbą Birštono pirminės sveikatos priežiūros centre ir už tai, kad Jums darbas – ne tik pareiga ir atsakomybė, o kasdienė, nuoširdumo kupina misija“, – teigė N. Dirginčienė.
Susitikimo metu merė, Pirminės sveikatos priežiūros centro direktorius Dainius Kryžanauskas, gydytojai, padėkojo E. Lapinskienei, aptarė laimingai pasibaigusį įvykį, kitus aktualius su Birštono gyventojų sveikata, sveikatinimu susijusius klausimus.
Birštono savivaldybės informacija |