Delegacijos iš Vokietijos vizitas Birštone: aptartos skaitmeninimo sveikatinimo srityje, regioninės politikos, socialinių paslaugų temos

2019.03.07

Kovo 3–6 dienomis Lietuvoje lankėsi Vokietijos Federacinės Respublikos Tiūringijos Landtago Draugystės su Lietuva grupės delegacija. Kovo 5-ąją delegacija su oficialiu vizitu lankėsi Birštono savivaldybėje. Vizitą inicijavo LR Seimas. Delegacijos atstovai savivaldybėje susitiko su Birštono savivaldybės mere Nijole Dirginčiene, Administracijos direktoriumi Valentinu Vincu Revucku, Administracijos specialistais. Delegaciją lydėjo Seimo Tarpparlamentinių ryšių su Vokietijos Federacine Respublika grupės pirmininkas Kęstutis Masiulis. Tarp delegacijos atstovų buvo merai, ekonomistai, informacinių technologijų specialistai, teisės ir vartotojų teisių apsaugos specialistai, teisininkai, Vokietijos gyventojų bendruomenių atstovai. 
Pristačius pranešimą apie Birštono kurortą, buvo aptariamos susitikimo temos: skaitmeninimas socialinėje srityje, versle, teikiant sveikatinimo paslaugas; telemedicina, skaitmeninė infrastruktūra kaime; regioninė politika ir raida; bendrosios paslaugos mieste ir kaime; tradicijų ir kultūros puoselėjimas. Svečiai susipažino su vietos savivaldos funkcijomis, biudžeto sandara, planuojamomis investicijomis. Bene labiausiai svečius domino, kaip paskirstomos savivaldybės  biudžeto lėšos.
Delegacija aplankė Nemajūnų amatų centrą, susitiko su Birštono bendruomenių pirmininkais, dalyvavo Birštono krašto tautinio paveldo – dzūkiškų bandų edukacijoje, dalyvavo ekskursijoje po Birštoną, aplankant Birštono viešąją biblioteką, svarbiausius turizmo, kultūros, sveikatinimo objektus.

 

 

 

Lauksime svečių iš Vokietijos sugrįžtant į Birštoną!

 

Birštono savivaldybės informacija

 

 

 

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: [email protected]

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai