Birštono gimnazijoje vyko baigiamasis „Lyderių laikas 3“ mokymų renginys „Pozityvus ir veiksmingas bendradarbiavimas vaiko sėkmei“

Balandžio 9-ąją, Birštono gimnazijoje, vyko baigiamasis „Lyderių laiko 3“ (LL3) mokymų renginys „Pozityvus ir veiksmingas bendradarbiavimas vaiko sėkmei“. Renginyje dalyvavo Birštono švietimo įstaigų vadovai, pedagogai, auklėtojai, Administracijos darbuotojai, LL3 savivaldybių projektų kuratorė Skaidra Kriukienė. Pranešimą apie pozityviąją komunikaciją skaitė lektorius Paulius Godvalas.
Projektas „Lyderių laikas 3“, prasidėjęs 2017 m. pavasarį, yra nacionalinė iniciatyva, skirta švietimo bendruomenės nariams (švietimo institucijų darbuotojams, savivaldybių administracijų darbuotojams, Ministerijos ir jai pavaldžių institucijų darbuotojams, tėvams ir kitiems asmenims, atstovaujantiems švietimo bendruomenėms). Projekto tikslas – įtvirtinti lyderystei palankią infrastruktūrą Lietuvos švietimo sistemoje, užtikrinančią nacionalinio, savivaldos bei mokyklų lygmens švietimo lyderių bendruomenės susitelkimą vardan besimokančiųjų mokymosi sėkmės. Dirbant su Birštono savivaldybės LL3 pokyčio projektu „Veiksmingas bendradarbiavimas vaiko sėkmei“ kūrybinei komandai padėjo konsultantės R. Gudmonaitė ir S. Vaičekauskienė. Iš viso įvyko 12 kūrybinės komandos konsultacijų su konsultantėmis, kūrybinės komandos nariai ir ugdymo įstaigų pedagogai turėjo galimybę dalyvauti stažuotėse Lietuvoje ir užsienyje.
Parengtą pokyčio projektą nuo 2018 m. rugsėjo 3 d. pradėjo įgyvendinti visos keturios Birštono savivaldybės ugdymo įstaigos: Birštono gimnazija, Birštono lopšeliai-darželiai – „Vyturėlis“ ir „Giliukas“ bei Birštono meno mokykla. Rengiant pokyčio projektą, stengtasi įsiklausyti į visų ugdymo įstaigų bendruomenių nuomonę ir įsiklausyti į jų siūlymus.
Projekto metu įvyko 5 mokyklų lyderystės iniciatyvų renginiai, kuriuose buvo diskutuojama apie pokyčio projektą, ir kartu ir mokomasi, siekiant sėkmingo projekto įgyvendinimo:
,,Ankstyvasis ugdymas – tvarios motyvacijos ir  gyvenimiškų vertybių kūrimas“ (Birštono vaikų lopšelyje-darželyje ,,Vyturėlis“);
,,Emocinio intelekto ir socialinių kompetencijų ugdymas“ (Birštono gimnazijoje);
,,Šiandieninė mokytojo profesionalumo samprata ir produktyvus bendradarbiavimas“ (Birštono gimnazijoje);
,,Tarpinstitucinis bendradarbiavimas  kuriant vaikų gerovę“ (Birštono meno mokykloje).
Sėkmingai užbaigę „Lyderių laikas 3“ magistrantūros studijas, savo magistro darbus pristatė birštoniečiai – Birštono sporto centro treneris Linas Smailys ir Birštono gimnazijos kūno kultūros mokytojas Arnoldas Juozaitis. Pasidžiaugta šių jaunų ir perspektyvių magistrantų sėkme, o renginio pabaigoje projekto kuratorė Skaidra Kriukienė apibendrino projekto veiklas ir palinkėjo kūrybinės sėkmės.

Linkime ir toliau tobulėti, draugiškai dalytis savo žiniomis!

Birštono savivaldybės informacija

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: sekretore@birstonas.lt

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai