Birželio 14-ąją – Gedulo ir vilties dieną – Visuotinė tylos minutė

Birželio 14-ąją – Gedulo ir vilties dieną – 11.59 val. Lietuvoje skelbiama VISUOTINĖ TYLOS MINUTĖ. Visa Lietuva sustos tam, kad pagerbtume tautiečius nukentėjusius nuo tremties ir kalinimų.
Ar kada teko susimąstyti, kokia trumpa, bet taip pat ir prasminga gali būti 1 minutė? Jei visa Lietuva akimirkai sustotų ir 1 minutę paklausytų tylos, išsaugotume dešimčių tūkstančių tautiečių, patyrusių tremtį ir kalinimus, likimus, istorijas ir atminimą. Sugrąžintume juos namo ir sukurtume ateitį jų istorijai. Vos per 1 minutę!
Prie projekto „Misija Sibiras“ jau trečius metus įgyvendinamos iniciatyvos, skirtos Gedulo ir vilties dienai paminėti, gali prisijungti kiekvienas, kad ir kur bebūtų! Todėl kviečiame tapti iniciatyvos dalimi ir kartu su savo kolegomis prisidėti prie vieningiausios tylos, kuri kada nors buvo Lietuvoje. Kviečiame registruotis ir tapti iniciatyvos dalimi www.tylosminute.lt, kur bus galima rasti visas, prie iniciatyvos prisijungusias, įstaigas, parsisiųsti garso įrašą, skirtą Visuotinei tylos minutei bei vizualiką, kurią galima naudoti savo socialiniuose tinkluose ir taip parodyti, jog prisijungiate prie Visuotinės tylos minutės.Birštono savivaldybė kviečia Tylos minute pasidalyti su savo bendradarbiais, draugais, šeimos nariais ir ragina susivienyti įmones, valstybines institucijas, bendruomenes.
Birželio 14-ajai, Gedulo ir vilties dienai, skirti renginiai Birštone:

9.30 val. Tremtinių pagerbimas, uždegant atminties žvakeles J. Basanavičiaus a., prie partizanų paminklo
10.00 val. – Šv. Mišios Šv. Antano Paduviečio bažnyčioje11.59 val. – Visuotinė tylos minutė

Maloniai kviečiame dalyvauti

Birštono savivaldybės informacija

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: sekretore@birstonas.lt

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai