Sveikiname naująją „Birštono savivaldybės garbės ambasadorę“ Dovilę Lodaitę-Šafranauskę!

Birštono kurorto šventės metu, per „Globalių birštoniečių pikniką“, „Birštono garbės ambasadoriaus“ ženklas buvo įteiktas Dovilei Lodaitei-Šafranauskei. Šio ženklo įteikimą buvo patvirtinusi Birštono savivaldybės taryba. Šventės metu, Garbės ženklą D. Lodaitei-Šafranauskei įteikė Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė.
Dovilė – Birštono kraštiečių klubo prezidentė, yra gimusi ir augusi Birštone, baigusi mokyklą studijavo Vytauto Didžiojo universitete Verslo vadybą, vėliau magistro studijas tęsė Vilniaus universiteto Kauno filiale, baigė tarptautinio marketingo specialybę. Nors ir išvykusi į kitą miestą, Dovilė Šafranauskė nepamiršo gimtojo miesto. Socialiniai ir visuomeniniai klausimai visuomet buvo dalis Dovilės, todėl įsitraukė ir į Birštono kraštiečių klubo veiklą, vėliau tapo jo pirmininke. Darbinėje veikloje, tekstilės srityje, Dovilė Šafranauskė dirba daugiau nei 14 metų. Dovilė Šafranauskė nuolat bendrauja su užsienio drabužių dizaineriais ir jų įmonių atstovais, siekiant išsiaiškinti jų poreikius ir reikalavimus gaminamai produkcijai. Šiuo metu Dovilė Šafranauskė studijuoja, kad galėtų konsultuoti tėvus vaikų miego ir pagarbios tėvystės temomis.
Birštono savivaldybė dalyvauja LR užsienio reikalų ministerijos ir Lietuvos savivaldybių asociacijos projekte „Globalūs regionai“. Įgyvendinant šį projektą, Birštono savivaldybė siekia sutelkti Lietuvoje ir užsienyje gyvenančius birštoniečius bendram darbui dėl Birštono savivaldybės, palaikyti artimą ryšį su išvykusiaisiais, rinkti jų duomenų bazę, informuoti apie pokyčius ir galimybes jų gimtajame mieste. Šiuo metu yra telkiama Birštono kraštiečių žmonių bendruomenė, kurie skatinami būti gimtojo krašto ambasadoriais ir aktyviau įsitraukti į savo krašto gyvenimą. Ambasadorių tinklas prisideda prie Birštono vardo garsinimo tarptautiniu mastu, didina galimybes susigrąžinti žmones gyventi ir dirbti į Birštono savivaldybę, padeda pritraukti užsienio investicijas.
Daugiau informacijos apie projektą: http://globalus.birstonas.lt/
Taip pat kviečiame jungtis į „City Alumni Birštonas“ klubą, sekti naujienas „Facebook“ grupėje „City Alumni Birštonas“ ir šioje platformoje: http://birstonas.lt/gyventojams/birstono-city-alumni-klubas/
„Globalus Birštonas“ projekto grupės informacija

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: [email protected]

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai